Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2018-08-21

Londone plaktuku sužalotos moterys – Rytų europietės

  
Londone plaktuku sužalotos moterys – Rytų europietės
© Max Pixel nuotr.
Moterims įrankiu smūgiuota į galvas.
Nukentėjusioji – 2008 metais į Jungtinę Karalystę iš Lenkijos atvykusi moteris

Antradienį į teismą Londone atvestas vyras, Londone užpuolęs ir plaktuku sunkiai sužalojęs dvi moteris. Paaiškėjo ir jų tapatybės – tai imigrantė iš Lenkijos ir jos motina.

Nusikaltimas įvykdytas sekmadienį per pietus Greenwiche, Adderley Gardens gatvėje. Jos pakraščiu ėjusias dvi moteris staiga užpuolė jaunas vyras, kuris joms trenkė plaktuku per galvas ir paspruko.
Nukentėjusiųjų klyksmus išgirdę aplinkiniai susirinko padėti, sužalotos moterys išgabentos į ligoninę, medikai kovoja dėl jų gyvybių. Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai netoliese aptiko įrankį, kuriuo galimai buvo sužalotos praeivės. Nustatyta, kad jos – tai 64 ir 30 metų moterys.
 
Vėliau paskelbta, kad jaunesnė nukentėjusioji – 2008 metais į Jungtinę Karalystę iš Lenkijos atvykusi Ania Gos, kuri šiuo metu dirba finansines paslaugas teikiančioje bendrovėje, įsikūrusioje Canary Wharf kvartale. Kita nukentėjusioji – jos motina, į Londoną atvykusi aplankyti dukros.
 
Didžiulės policijos pajėgos suskubo ieškoti įtariamojo, jiems labai padėjo viena įvykio liudininkė, kuri netrukus po užpuolimo pastebėjo nusikaltimą galimai įvykdžiusį vyrą ir jį sekė savo automobiliu. Apie 19.30 val. įtariamasis sulaikytas.
 
Tai – 27 metų Joe Xuerebas. Pirminiais duomenimis, jis savo aukas išsirinko atsitiktinai ir puolė jas be jokios priežasties. Britų spaudoje pasirodė pranešimų, kad vyras turi psichikos sutrikimų.
 
Įvykis tiriamas, vyrui Bromley teisme antradienį pareikšti kaltinimai pasikėsinimu nužudyti du žmones.
 
Įvykio liudininkų teigimu, jis gyvena tame pačiame name, kaip ir A. Gos, tačiau jie nebuvo pažįstami. Pasak kaimynų, užpuolikas iš pradžių užpuolė vyresnę moterį, o kai jos suskubo ginti dukra, ir jai mažiausiai 5 kartus plaktuku smūgiavo į galvą.
Antradienį sužeistųjų būklė buvo kritinė.
 
Užpuolikas (kairėje) ir jo auka A. Gos
 
 
  

Žymos: Londonas, Rytų europiečiai, Užpuolimas, plaktukas

Komentarai

Naujausi straipsniai