Tiesa.com   |   Mirror.co.uk   |   2016-02-16

Londone kambarioką nužudęs lietuvis kalės ilgus metus

  
Londone kambarioką nužudęs lietuvis kalės ilgus metus Nusikaltimą įvykdęs Bernardas Petreikis vedamas už grotų neparodė jokių emocijų.

Londone gyvenantis Bernardas Petreikis už padarytą nusikaltimą kalės mažiausiai 22 metus. Jis praėjusiais metais subadė savo kambarioką Mantą Augėną dėl to, kad šis permiegojo su jo mergina, – skelbė Mirror.co.uk.

Vaikinai ir mergina gyveno viename bute. Statybose dirbęs nusikaltėlis sužinojo, jog jo mylimoji Elena Podlesnaja išdavė jį su kambarioku. Grįžusią iš darbo mylimąja jis ėmė klausinėti, kol ši neprisipažino.
Tai išgirdęs 22 metų Bernardas Petreikis uždarė savo mergina kitame kambaryje ir nuėjo į virtuvę pasiimti peilio. Suvokusi, kas gali įvykti, E.Podlesnaja ėmė šaukti ir daužyti į duris, tačiau nieko negalėjo padaryti.
 
Įtūžęs vaikinas nuėjo į miegančio Manto Augėno kambarį ir dūrė į jį septynis kartus. Trys dūriai į nugarą sužeidė vaikino plaučius bei kepenis, o keturi dūriai į krūtinę ir širdį buvo mirtini. Vaikinas nukraujavo pakeliui į ligoninę.
 
Padaręs nusikaltimą žudikas pasiėmė kuprinę, keletą alkoholio butelių ir mėgino pabėgti, tačiau už poros valandų buvo sučiuptas.
 
Bylą tyręs teisėjas atmetė B.Petreikio gynybą ir skyrė ilgus metus kalėjimo. Jo teigimu, akivaizdu, jog nusikaltimą įvykdęs jaunuolis merginą laikė savo nuosavybe ir negalėjo susitaikyt, kad ji galėjo turėti santykių su kitu.
 
Nužudytasis M.Augėnas turėjo žmoną ir vienuolikmetę dukterį. Jų teigimu, vyras į Londoną atvyko užsidirbti, kad Lietuvoje šeima galėtų įsigyti butą. Kelios dienos iki žiauriojo įvykio jis planavo grįžti į Lietuvą švęsti savo 35-ojo gimtadienio, bet dėl darbo turėjo pakeisti planus.
 
Žmona teigė netikinti, jog vyras ją išdavė, nes jis visada buvo patikimas ir rodė dėmesį. Teisme taip pat liudijusi dukra teigė, jog tėčio praradimas ją labai sukrėtė ir, kad ji vis dar nenustoja laukusi jo skambučio.
 
  

Žymos: Žmogžudystė, Lietuvio mirtis

Komentarai

Naujausi straipsniai