Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-03-27

Londone – augančio nusikalstamumo grėsmė

  
Londone – augančio nusikalstamumo grėsmė Per pastaruosius metus smurtinių nusikaltimų padaugėjo beveik pusėje sostinės rajonų.
Smurto atvejų padaugėjo todėl, kad rajonuose buvo sumažintas budinčių policijos pareigūnų skaičius.

Nusikalstamumas auga beveik pusėje Londono rajonų. Pasak Londono asamblėjos, per pastaruosius metus iš 32 sostinės rajonų nusikaltimų padaugėjo 12-oje.

Londono asamblėjos nusikalstamumo skyriaus atstovės Joanne McCartney teigimu, bendras nusikaltimų skaičius Anglijoje mažėja, tačiau smurtinių išpuolių Londone padaugėjo 27 proc. Kaip rašė portalas standard.co.uk, smurto atvejų padaugėjo todėl, kad rajonuose buvo sumažintas budinčių policijos pareigūnų skaičius.
„Mėnesių mėnesius Borisas Johnsonas ignoravo įspėjamuosius ženklus, o dabar daugelyje rajonų smurtinių nusikaltimų vėl sparčiai daugėja. Faktas, kad smurtas pakursto rimtus nusikaltimus, neramina daugelį londoniečių. Merui būtina atsižvelgti į faktus ir imtis priemonių, kad ši tendencija pasikeistų, kol dar ne per vėlu“, - kalbėjo nusikalstamumo ekspertė.
 
Pavyzdžiui, Hilingdono rajone nusikaltimų per pastaruosius metus padaugėjo 14 proc. Pernai įvykdyta 2621 daugiau užpuolimų nei 2013-aisiais. Policijos pareigūnai mano, kad didesnis nusikalstamumas fiksuojamas iš dalies dėl to, kad pareigūnai sukūrė geresnę duomenų fiksavimo sistemą. Tačiau policija sutinka, jog besaikis alkoholio vartojimas vis dažniau prisideda prie smurtinių nusikaltimų augimo.
 
 
  

Žymos: Londonas, Anglijos policija, Nusikalstamumas

Komentarai

Naujausi straipsniai