Tiesa.com   |   2017-12-14

Ligoninėje mirė ketvirta tyčinio padegimo auka – vos trejų mergytė

  
Ligoninėje mirė ketvirta tyčinio padegimo auka – vos trejų mergytė 35-erių Michelle vis dar nežino, kad ugnis pasiglemžė net keturių jos vaikų gyvybes.

Tragiško gaisro netoli Mančesterio, Salforde, kuomet tyčia padegtame šeimos name žuvo trys vaikai, aukų skaičius dar padidėjo – ligoninėje kovą už gyvybę po kelių dienų pralaimėjo gaisre sunkiai nukentėjusi ir kritinės būklės pristatyta vos trejų metų mažylė Lia Pearson.

Ligoninėje gydoma mergaitės motina, 35-erių Michelle vis dar nežino, kad ugnis pasiglemžė net keturių jos vaikų gyvybes. Apie tai, kad gaisre žuvo jos 14-metė dukra Demis, septynerių Lacie, jų aštuonmetis broliukas Brandonas ir trejų Lia motinai nepranešta dėl jos sveikatos būklės.
Siaubingas gaisras kilo po to, kai šiuo metu suimtų asmenų grupė tyčia padegė šeimos namus. Degus skystis buvo specialiai įpiltas pro laiškams mesti skirtą angą duryse ir padegtas.
 
Iš viską niokojančio gaisro sugebėjo išsigelbėti tik du namuose buvę paaugliai, iššokę pro langą ir dar bandę padėti name likusiems vaikams, bei vaikų motina su mažaja Lia. Deja, ir mažylės gyvybė ligoninėje užgeso.
 
Pagrindinis įtariamasis ir sunkiai suvokiamo nusikaltimo sumanytojas 23-ejų Zacas Bollandas iš Worsley šiuo metu sulaikytas. Jam pateikti kaltinimai dėl trijų nužudymų, bandymo nužudyti bei apsinuodijimo, siekiant pakenkti gyvybei. Tokie patys kaltinimai pareikšti ir Zacko Bollando merginai, 20-metei Courtney Brierley.
 
Tikėtina, jog visai netrukus jam bus pateiktas ir dar vienas kaltinimas dėl ketvirtosios, trimetės Lia mirties.
 
 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Gaisras, Mančesteris, Vaiko mirtis, tyčinis padegimas

Komentarai

Naujausi straipsniai