Tiesa.com   |   Wisbech police   |   2016-02-18

Lietuvis paauglys teisiamas už tautiečio nužudymą

  
Lietuvis paauglys teisiamas už tautiečio nužudymą M. Micevičiui mirus ketvirtadienį paaugliui pareikšti kaltinimai dėl nužudymo.

Pirmadienį Wisbech miestelį Jungtinėje Karalystėje sukrėtė kraupus nusikaltimas. Į Churchill kelyje esantį būstą atvykę pareigūnai rado sužeistą Marių Micevičių. Dėl labai rimtų durtinių žaizdų 32-ejų vyras šiandien mirė ligoninėje.

Antradieni policijos pareigūnai suėmė lietuvį įtariamąjį – 18-metį Šarūną Mačiulį. M. Micevičiui mirus ketvirtadienį paaugliui pareikšti kaltinimai dėl nužudymo.
Į Churchill kelyje esantį butą policija atvyko pirmadienį 17 val. Netrukus atskridęs greitosios pagalbos malunsparnis M. Micevičių skubiai išgabeno į Queen Elizabeth ligoninę King’s Lynne.
 
Medikai patvirtino, kad lietuvio pilve buvo kelios gyvybei pavojingos durtinės žaizdos. Dėl savo gyvybės tris dienas kovojęs vyras mirė anstyvą ketvirtadienį.
 
Pasak policijos pareigūnų, tai buvo uždaras incidentas. Vyrai buvo pažįstami, o M. Micevičius sužeistas buitinio konflikto metu. Policija nevykdo tolimesnės įtariamųjų paieškos.
 
Ketvirtadienį Š.Mačiulis stojo prieš Kembridžo Karūnos teismą (angl. Cambridge Crown Court). Jam buvo paskirta kardomoji priemonė.
 
  

Žymos: Lietuviai Anglijoje, Žmogžudystė, Wisbech

Komentarai

Naujausi straipsniai