Tiesa.com   |   irishmirror.ie   |   2015-03-20

Lietuvis nužudytas dėl 200 svarų 

  
Lietuvis nužudytas dėl 200 svarų
© Facebook
S. Stoškus buvo jau dešimt dienų ieškomas artimųjų ir vietinės policijos.
Vyras gyvybės galėjo netekti dėl nedidelio įsiskolinimo vietiniai gaujai, kuri užsiminėja narkotikų platinimu bei pinigų skolinimu.

Nepatvirtintais duomenimis jaunas lietuvis vyras buvo žiauriai nužudytas dėl 200 svarų skolos. Iki mirties sumušto 20-mečio kūnas buvo rastas paliktas viduryje laukų Cornamucklagh miestelyje, - pranešė portalas irishmirror.ie

Silvestras Stoškus buvo jau dešimt dienų ieškomas artimųjų ir vietinės policijos, po to, kai negrįžo į netoliese esančius namus Kinnegad, Co Westmeath.
Įvykį tiriantys policininkai spėja, kad vyras gyvybės galėjo netekti dėl mažos skolos vietinei gaujai, kuri užsiminėja narkotikų platinimu bei pinigų skolinimu.
Yra žinoma, kad anksčiau šį mėnesį S. Stoškus įsivėlė į konfliktą su vienu iš gaujos narių, o praėjusią savaitę iš savo namų dingo be žinios.
 
 
Jaunuolio kūną rado ūkininkas.
Nors mirties priežastis kol kas nėra oficialiai patvirtinta, tačiau dėl rimtų galvos sužalojimų, taip pat gynybinių žaizdų ant rankų ir delnų spėjama, kad jaunuolis buvo mirtinai sumuštas.
 
Iki šiol S. Stoškus nebuvo teistas, tačiau jo laukė teismas. Vietinei policijai buvo žinoma, kad vyras yra įsivėlęs į nelegalią veiklą, užsiima smulkiais apiplėšimais, vagystėmis bei narkotikų platinimu. 
 
Prieš kelias dienas vyro šeima išplatino pranešimą, kuriame siūlomas 10 tūkst. atlygis už bet kokią informaciją apie dingusį sūnų.
 
S. Stoškaus motina Vilma sakė, kad net neįsivaizduoja, kodėl jos sūnus galėjo būti nužudytas ir pratrūko ašaromis pasakodama apie savo ir artimųjų sielvartą dėl jaunuolio mirties.
 
„Mums niekas nepaaiškino, kas atsitiko. Visi esame labai pavargę. Silvestro ieškojome jau dešimt dienų. Kiekvieną dieną važiavome į miestą, šnekėjomės su jo draugais ir pažįstamais. Vakarais iki vėlumos jo laukdavome sugrįžtant”, - pasakojo sielvartaujanti motina.
 
Šeima Airijoje gyvena jau devintus metus.
 
Šiuo metu vietos policija vykdo ikiteisminį tyrimą. 
  

Žymos: Mirtis, Nusikaltimai, Airijos lietuviai

Komentarai

Naujausi straipsniai