Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-02-12

Lietuvą velniop siuntęs Londono lietuvis dingo

  
Lietuvą velniop siuntęs Londono lietuvis dingo
© pexels.com
Savaitgalį drąsą „Facebook“ demonstravusio asmens anketos neliko.

Savaitgalį socialiniame tinkle „Facebook“ keiksmų kupiną vaizdo įrašą paskelbęs, viešai mažametę mergaitę keiktis ir rodyti nepadorius gestus mokęs Londono lietuvis dingo iš viešos erdvės.

Kaip jau skelbėme, tiesioginėje vaizdo transliacijoje vyras keikė Lietuvą, vadino tautiečius kaimiečiais, nes jie liko tėvynėje, o šalia esančią draugės mažametę dukrą mokė keiktis. Jis liepė mergaitei rodyti nepadorius ženklus, sakė, kokiais žodžiais reikia keiktis. Mergaitė vykdė tokius vyro nurodymus.
„Aš jau viską išgėriau? Eik, parnešk dar“, – prieš kamerą draugei pareiškė kandų žodynėlį naudojantis jaunas vyras. „Transliuoja Romualdo mylimoji Ieva“.
 
Kažin, ar atsirado besidominčių Romualdo veiksmais, kalbomis ir vaiko auklėjimu? – rašo feisbuke įrašą išvydę žmonės. – Beje, mergaitei Romualdas tik patėvis, tai kas dedasi motinos galvoje? Trūksta žodžių... Jonavos pavyzdys, kaip matau, ne visiems buvo pamoka. Filmukas perduotas policijai“.
 
Lietuvos teisėsaugos pareigūnai patvirtino, kad pasipiktinimą sukėlusį vaizdo įrašą matė.
 
Kadangi vyras ne Lietuvoje, o Londone, anot pareigūnų, viskas, ką jie galėjo padaryti – tai perduoti informaciją užsienio teisėsaugai. Kol kas neaišku, kokie bus užsienio pareigūnų ir Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojų veiksmai. 
Londone gyvenančio vyro elgesį feisbuke pamatę žmonės neslepia, kad tokių pat veiksmų tikisi ir iš užsienio teisėsaugos, nes mergaitė auga akivaizdžiai ją žalojančią aplinkoje.
 
Įraše matomas vyras galimai yra tas pats asmuo, kuris socialiniame tinkle prisistato Romualdo Adomavičiaus vardu – šioje anketoje pilna minėto emigranto nuotraukų, o įrašą transliavusi moteris – jo draugė. Jie prie savo duomenų nurodė, kad gyvena Londone.
 
Pirmadienį nei vyro, nei jo draugės anketų „Facebook“ rasti jau neįmanoma.
 
ŠALTINIS:  delfi.lt
 
 
 
 
  

Žymos: Londono lietuviai, feisbukas

Komentarai

Naujausi straipsniai