Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-03-04

Liemenėlėje paslėptus daiktus moteris bandė perduoti kalėjime sėdinčiam sūnui

  
Liemenėlėje paslėptus daiktus moteris bandė perduoti kalėjime sėdinčiam sūnui
© Twitter.com

Už tai, kad į kalėjimą, kuriame bausmę atlikinėjo jos sūnus, moteris bandė įnešti kanapių ir nedidelį telefoną, ji pati atsidūrė už grotų.

Littleporte, Cambridgeshire gyvenanti Helen Kyneston (56) buvo pastebėta iš liemenėlės ištraukianti du nedidelius į maistinę plėvelę suvyniotus daiktus ir įdedanti juos į bulvių traškučių pakelį, skirtą jos sūnui, sėdinčiam Peterborough kalėjime.
Grįžęs į kamerą, vaikinas buvo apieškotas. Pas bausmę atliekantį vyrą rasta narkotinių medžiagų, vertų daugiau nei £700, ir mažas mobilus telefonas su įkroviklio laidu, kurio vertė – £500.
 
Helen ginanti advokatė Clare Matthew pasakojo, kad moteris neseniai ėmė vartoti alkoholį ir narkotikus, jos gyvenimas tapo itin sudėtingas, be to, moteris turi rimtų sveikatos problemų.
 
H. Kyneston jau kartą buvo atsidūrusi už grotų. 2000-aisiais ji atliko bausmę už labai rimtus smurtinius nusikaltimus. Po to 16 metų moteris nebuvo prasikaltusi.
 
Juodojoje rinkose 7,46 g kanapių, kuriuos moteris bandė perduoti savo sūnui, verti apie £70, tačiau kalėjime jų vertė išauga iki 10 kartų, rašo Metro.co.uk. 
Už neleistinų daiktų perdavimą kaliniui moteriai skirta 12 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
 
  

Žymos: Kalėjimas, Moterys, kanapės, Peterborough kalėjimas

Komentarai

Naujausi straipsniai