Tiesa.com   |   2016-04-14

Latvis apstulbino anglų policiją

  
Latvis apstulbino anglų policiją
© Flickr.com nuotr.
Atrodo, vairuojančio latvio organizmas prifarširuotas narkotikų.

Rytų Anglijoje policininkams patikrinus automobilio vairuotojo blaivumą rezultatas, švelniai tariant, šokiravo. Prie vairo sėdėjusio latvio organizme buvo neįtikėtinas kiekis narkotinių medžiagų.

Jungtinėje Karalystėje yra nustatytos tam tikros ribos narkotinių medžiagų, kurios gali būti aptiktos vairuojančio asmens organizme dėl to, kad jų aptinkama kai kurių rūšių medikamentuose. Tačiau ribos yra labai mažos.
30-mečio latvio Gintaro Garkajso vairuojamas automobilis „Audi A6“ patikrinimui sustabdytas Peterborough mieste, kuriame gyvena daug imigrantų iš Rytų Europos. Nors vyras nebuvo vartojęs alkoholio, tačiau jo organizme esančios narkotinės medžiagos MDMA (vadinamieji „ratai“) kiekis leistiną saugią ribą viršijo net 100 kartų!
 
Maža to, latvio organizme taip pat aptikta kokaino, jo kiekis saugią ribą viršijo dešimteriopai. Dar pastebėta amfetamino bei benzoilekgonino.
 
Wisbeche gyvenantis G. Garkajs už tai 18 savaičių pasiųstas už grotų, iš jo teisė vairuoti atimta 5 metams.
 
JK kelių policijos ekipažai yra aprūpinti specialiais testų rinkiniais, su kurių pagalba organizme aptinkami narkotikų pėdsakai ir nustatomas jų kiekis.
  

Žymos: Narkotikai, Rytų Anglija, Vairavimas

Komentarai

Naujausi straipsniai