Tiesa.com   |   bbc.co.uk, dailymail.co.uk   |   2015-06-06

Kūnas lagamine: policija medžioja lietuvį

  
 Kūnas lagamine: policija medžioja lietuvį Policija medžioja 57-erių Vytautą Jokubauską
Moters kūnas be galūnių ir galvos buvo rastas po to, kai nemalonų kvapą pajutę namo gyventojai iškvietė policiją.

Peterborough rastas moters kūnas – be rankų, kojų ir galvos bei supakuotas į lagaminą. Šiurpinančią žmogžudystę tiriantys pareigūnai ėmėsi medžioti su nusikaltimu galimai susijusį lietuvį.

Išdarkytas moters kūnas Peterborough rastas penktadienį šiek tiek po vidurnakčio, pranešė bbc.co.uk.
Cambridgeshire’o policija ieško 57-erių Vytauto Jokubausko, kuris nuomojosi kambarį name Mayor's Walk gatvėje, kur ir buvo rastas išniekintas kūnas.
Teismo medicinos ekspertai jau išsivežė kūną iš namo, jo ekspertizė bus atliekama pirmadienį. Kriminalinės policijos pareigūnai vis dar dirba namuose, kur buvo aptikas kūnas, namas aptvertas policijos juosta.
 
Kraupus nusikaltimas įvykdytas viename iš šios gatvės Peterborough namų.
 
Google Street View nuotr. Google Street View nuotr.
Moters kūnas be galūnių ir galvos buvo rastas po to, kai nemalonų kvapą pajutę namo gyventojai iškvietė policiją, pranešė dailymail.co.uk. Kvapas, anot naujienų portalo, sklido iš kambario, kuriame gyveno fabrike dirbantis V. Jokubauskas.
 
Policija pranešė, kad paskutinį kartą V. Jokubauskas buvo matytas praėjusį šeštadienį, gegužės 30 d. Tada į darbą Huntingdone vyrą nuvežė draugas.
 
Manoma, kad vyras galėjo pabėgti į rytų Europą ar Airiją, kur jis turi pažįstamų. 
 
„Kol kas kūnas neatpažintas, tačiau policija taip pat siekia surasti moterį, kuri, kaip manoma, yra V. Jokubausko parnterė. Vienintelis jos apibūdinimas, kurį turime, yra tai, kad jai – apie 40, smulkaus kūno sudėjimo, juodų plaukų ir taip pat – lietuvė. Kol kas daugiau jokių detalių nežinome,” – sakė policijos atstovas.
„Mes labai norime surasti poną Jokubauską. Vyksta tyrimas, kuris nustatys, kada ir kur įvykdyta žmožudystė. Kol kas mūsų didžiausias prioritetas – surasti poną Jokubauską ir identifikuoti auką,” – sakė detektyvas Adamas Gallopas iš Bedfordshiro policijos.
 
„Raginu visus, kurie mano, kad matė poną Jokubauską, arba atpažįsta jos partnerės apibūdinimą, tuoj pat susisiekti su policija. Jei matėte vyrą, nebendraukite su juo, o iš karto susisiekite su pareigūnais,” – į visuomenę pagalbos kreipėsi detektyvas.
 
Kol kas policija mano, kad ši žmogžudystė yra izoliuotas incidentas.
 
Turinčius informacijos apie V. Jokubauską, pareigūnai prašo susisiekti su Cambridgeshire’o policija telefonu 101, arba per Crimestoppers, numeriu 0800 555111.
  

Žymos: Nusikaltimas, Žmogžudystė, Lietuvis

Komentarai

Naujausi straipsniai