Tiesa.com   |   Bbc.co.uk   |   2015-11-19

Krovininiuose konteineriuose rasti dviejų migrantų kūnai

  
Krovininiuose konteineriuose rasti dviejų migrantų kūnai Mediniuose konteineriuose rasti pasislėpti mėginusių migrantų kunai.

Antradienio rytą šalia Burtono miesto itin keistomis aplinkybėmis rasti du negyvi migrantai – teigė BBC.com. Vyrų kūnus darbuotojai surado gamybinėse patalpose esančiuose konteineriuose.

Tą dieną įmonės darbuotojams įtarimą sukėlė keistas kvapas, sklindantis iš medinių dėžių. Jas patikrinus buvo rasti vyrų, kuriems buvo maždaug iki 30 metų, palaikai. Šios dėžės įprastai yra naudojamos pergabenti įvairius krovinius. Kaip teigė detektyvai, vyrai greičiausiai mėgino pasislėpti.
Ištirta, kad šie mediniai konteineriai spalio 5d. buvo pakrauti iš Italijos, o į Jungtinę Karalystę keltu atgabenti spalio 8 d. Nuo to laiko dėžės stovėjo nepaliestos, o nebegyvi vyrai rasti tik atsiradus nemaloniam kvapui.
 
Detektyvai įsitikinę, kad migrantai mėgino pasislėpti ir taip patekti į šalį. Jų teigimu, šiose dėžese jiems turėję būti itin nepatogu, o paskutinės gyvenimo akimirkos veikiausiai buvo kankinančios. Pareigūnai tikino darantys viską, kad palaikai būtų per daug nepažeisti ir išimti gerbiant mirusiuosius.
 
Pasak tyrėjų, šis incidentas yra išties įtartinas. Nors aplinkybės jau aiškėja, tyrimas yra vis dar tęsiamas.
 
Tai nebe pirmas kartas, kai į šalį bandantys patekti nelegalai kelionę baigia itin liūdnai. „Tiesa" primena, kad birželio mėnesį mirė lėktuvo važiuoklėje bandęs slėptis vyras.
 
 
  

Žymos: Mirtis, Nelaimė, Migrantai

Komentarai

Naujausi straipsniai