Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-06-22

Košmaras vandens pramogų parke: odoje atsivėrė žaizdos

  
Košmaras vandens pramogų parke: odoje atsivėrė žaizdos Baseine buvusioms aukoms odoje atsivėrė žaizdos.
Liudininkai pasakoja, kad incidento aukoms, tarp jų vienam trimečiui, odoje atsivėrė žaizdos.

Skubiai uždarytas vienas iš Jungtinės Karalystės vandens pramogų parkų. Nukentėjusieji, tarp jų vienas vaikas, nedelsiant nugabenti į ligoninę po to, kai į vandenį nutekėjo chemikalai, - pranešė naujienų portalas express.co.uk.

Pramogų parko darbuotojai sunerimo po to, kai uždaro, sekmadienio popietę perpildyto vaikais baseino lankytojai pradėjo skųstis akių bei odos gėlimu.
Atvykus greitosios pagalbos bei gaisrinės ekipažams, 33 asmenys nugabenti į Norwicho, James Paget ir Ipswicho ligonines.
 
Vandens pramogų kompleksas „Wild Duck Holiday Park”, turintis baseinus tiek lauke, tiek ir viduje, evakuotas. Ekspertai įvykio vietoje tiria, kaip galėjo atsitikti nelaimė. Kolkas spėjama, kad iš šalimais esančio augalų kambario į baseino vandenį nutekėjo chlorinas.
 
Liudininkai pasakojo, kad incidento aukoms, tarp jų vienam trimečiui, odoje atsivėrė žaizdos. Greitosios pagalbos medikai nukentėjusiuosius vyniojo į antklodes.
 
„„Wild Duck Holiday Park” vandens pramogų parkas buvo nedelsiant evakuotas. Medikai prižiūri nukentėjusiuosius, tuo tarpu ekspertai tiria, kodėl nutiko nelaimė bei bando pašalinti chemikalų nutekėjimą”, - pranešime spaudai sakė parko atstovas.
 
  

Žymos: Nelaimės, Pramogų parkas

Komentarai

Naujausi straipsniai