Tiesa.com   |   peterboroughtoday.co.uk   |   2016-09-23

Kontrabandą pardavinėjusius lietuvius demaskavo šuo

  
Kontrabandą pardavinėjusius lietuvius demaskavo šuo
© pixabay.com
Slėptuvėje buvo laikomi dideli kontrabandos kiekiai.
Spėjama, kad kontrabandiniais rūkalais prekiaujama daugelyje imigrantų bendruomenėms skirtų parduotuvių.

Teismas paskyrė bausmes dviems lietuviams, vieno Rytų Anglijos miesto parduotuvėje prekiavę kontabandinėmis cigaredtėmis.

Peterboroughe esančioje parduotuvėje „Europa“ lietuviškos cigaretės aptiktos prieš gerą pusmetį, kai su policijos žinia dirbantis asmuo ten įsigijo pakelį „Marlboro“ su lietuviška banderole, vėliau – dar bloką rūkalų, skirtų pardavinėti Lietuvoje.
To pareigūnams pakako, jog gautų orderį kratai parduotuvėje ir sugrįžę jie apieškojo prekybos vietą, o atsivestas tarnybinis šuo surado slėptuvę, kurioje buvo laikomi dideli kontrabandos kiekiai.
 
Rasta per 650 pakelių cigarečių ių Lietuvos bei pusšešto kilogramo rūkomojo tabako.
 
Cambridgeshire’o magistratų teisme praėjusią savaitę kaltais dėl neteisėtos prekybos rūkalais paskelbti Wisbeche gyvenantys lietuviai 28 metų Laura P. ir 30-metis Vytautas V. Jie privalės 120 valandų neatlygintinai dirbti visuomenės labui ir metus apribota jų laisvė – duotas šansas per šį laikotarpį pasitaisyti.
 
Pareigūnai spėja, kad kontrabandiniais ir ženkliai pigesniais tabako gaminiais prekiaujama daugelyje imigrantų bendruomenėms skirtų parduotuvių, tačiau dėl konspiracijos sunku tai įrodyti.
 
 
  

Žymos: Peterborough, Cigaretės, Anglijos lietuviai, Kontrabanda

Komentarai

Naujausi straipsniai