Tiesa.com, Mirror.co.uk   |   2019-03-12

Kol mama kalbėjo telefonu, nuskendo vonioje paliktas jos kūdikis

  
Kol mama kalbėjo telefonu, nuskendo vonioje paliktas jos kūdikis
© Pixabay.com

Mamos Sarah Morris aplaidumas šokiravo visą Velsą. Teismo salėje paaiškėjo, kad jos 13 mėnesių amžiaus dukrelė Rosie su dvyne sesute buvo paliktos maudytis vonioje vienos. Kol moteris kalbėjo telefonu, Rosie nuskendo, rašo Mirror.co.uk.

S. Morris neigia 2015-aisiais įvykdžiusi žmogžudystę. Ji pasakojo, kad jos vaikai vonioje vieni praleido 47 minutes – būtent tiek laiko trūko jos pokalbis telefonu. Tiesa, moteris tikino vis užsukdavusi į vonią patikrinti, kaip laikosi jos vaikai.
Vonioje vandens buvo vaikams iki juosmens. Pasirodo, ir anksčiau S. Morris savo mažylius palikdavo vienus praustis. Deja, tą kartą maudynės vienai jos atžalų baigėsi tragiškai.
 
Teismo salėje mama pasakojo, kad įėjus į vonios kambarį, vonioje, kurioje nebuvo vandens, nes kita atžala ištraukė kamštį, ji išvydo ant nugaros be gyvybės ženklų gulinčią dukrelę Rosie. Su ašaromis akyse ji teigė bandžiusi gaivinti mažylę, o nepavykus to padaryti, išbėgo į gatvę šauktis pagalbos. Kaimynai iškvietė greitąją pagalbą.
 
S. Morris neigia žmogžudystę dėl aplaidumo. Tačiau, kaip vėliau paaiškėjo, iki nelaimingo atsitikimo likus keliems mėnesiams, moteriai ne kartą buvo pasakojama apie pavojus, kurie laukia vonioje vienų paliktų vaikų.
 
„Negalvojau, kad nutiks kas nors blogo“, – sakė moteris.
  

Žymos: Velsas, Policija, Vaikai, apleidimas

Komentarai

Naujausi straipsniai