Tiesa.com   |   2015-06-17

Klasta iš banko kortelės pasisavinti tūkstančiai

  
Klasta iš banko kortelės pasisavinti tūkstančiai
© Flickr nuotr.
Policija perspėja, kad šalyje daugėja vagysčių iš banko kortelių.
Surinkusi numerį išsigandusi moteris nepastebėjo, kad iš tiesų jos pokalbis niekada nebuvo nutrauktas.

Jungtinės Karalystės (JK) policija perspėja, kad šalyje daugėja sukčių, kurie apsimetę banko darbuotojais, iš nieko neįtariančių asmenų klasta pasisavina tūkstančius. Iš pensininkės išvyliojus didžiulę sumą pinigų Metropoliteno policija prašo liudininkų pagalbos.

sininkė sulaukė skambučio, kurio metu banko darbuotojas teigė, kad jos banko sąskaitai gresia internetinės vagystės pavojus, todėl banko kortelė turi būti nedelsiant pakeista.
Pokalbio metu vyras paprašė surinkti ant kitos kortelės pusės užrašytą numerį, nes juo atsiliepę specialistai suteiks daugiau informacijos bei tolimesnes instrukcijas.
 
Surinkusi numerį išsigandusi moteris nepastebėjo, kad iš tiesų jos pokalbis niekada nebuvo nutrauktas, o telefonas tiesiog buvo perduotas kitam nusikalstamos gaujos nariui.
 
Tolimesnio pokalbio telefonu metu, banko darbuotoju apsimetęs asmuo pensininkės klausė įprastų saugumo sumetimais užduodamų klausimų, tačiau tarp jų sugebėjo išvylioti ir moters kortelės PIN numerį.
 
Sukčius teigė, kad aukos kortelė turi būti nedelsiant pakeista, o ją paimti atvyks banko siųstas specialus kurjeris. Netrukus pensininkė išgirdo skambutį į duris. Jas atidarius stovėjo kurjeriu apsimetęs vyras, kuriam moteris atidavė savo banko kortelę.
Vėliau nusprendusi užsukti į savo vietinį banką pasiteirauti dėl skambučio, moteris nemaloniai nustebo sužinojusi, kad iš jos banko sąskaitos buvo pasisavinti £4,500.
 
Policija prašo pagalbos surasti įtariamąją. Policija prašo pagalbos surasti įtariamąją.
 
Metropoliteno policija išplatino bankomato stebėjimo kameros darytą moters nuotrauką, kuri iš pensininkės banko kortelės nusiėmė dalį pinigų. Policija prašo visų, turinčių betkokios informacijos apie moterį, pagalbos.
 
Su bylą tiriančiu detektyvu konstebliu Iainu Millaru susisiekti galite telefonu 020 8721 842 arba anonimiškai 0403944/15, surinkus CRIS. 
  

Žymos: Vagystės, Anglijos policija, Banko kortelė

Komentarai

Naujausi straipsniai