Tiesa.com   |   independent.co.uk   |   2018-01-29

Keturmetę prievartavęs jaunuolis: „Maniau, kad jai 18“

  
Keturmetę prievartavęs jaunuolis: „Maniau, kad jai 18“
© pixabay nuotr.
4 metų mergaitė kaltinamajam neva pasirodė kaip suaugusi mergina.
Mergaitė papasakojo, kad vaikinas buvo atsigulęs prie jos

Jungtinės Karalystės teisme išgirstas kone absurdiškiausias pasiteisinimas – mažos mergaitės seksualine prievarta kaltinamas jaunas vyras tikino manęs, kad jo auka yra pilnametė.

Taip teisinosi greta Manchester’io esančio Salford’o gyventojas 22 metų Conrad’as Asa Pritchard’as, teisme atsidūręs dėl pasibaisėtino elgesio su maža mergaite.
Po apsilankymo vietos aludėje bei užėjęs pas pažįstamus į vakarėlį jaunas vaikinas staiga dingo iš akiračio, o netrukus iš namų šeimininkės 4 metukų dukros kambario pasigirdo jos verksmas. Kai moteris atėjo mažylės patikrinti, pamatė iš kambario sprunkantį C. A. Pritchard’ą, kuris buvo nuogas iki juosmens – be kelnių ir apatinių.
 
Mergaitė papasakojo, kad vaikinas buvo atsigulęs prie jos.
 
Tiesa, pikčiausių savo kėslų vaikinas nespėjo įvykdyti, tačiau jį vistiek sulaikė policijos pareigūnai, o vėliau C. A. Pritchard’ui pareikšti kaltinimai dėl seksualinės vaiko prievartos.
 
Teismui jis pateikė neįtikėtiną gynybinę versiją – iš pradžių tikino pamanęs, jog lovoje nieko nėra, o vėliau parodymus pakeitė ir sakė, kad mažylę palaikė 18-mete jos aukle, tačiau bylą nagrinėjęs teisėjas tokį kaltinamojo pasiteisinimą atmetė kaip „neįtikinamą“.
Jaunuoliui skirta 32 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.
 
  

Žymos: Vaikai, prievartautojai, seksualinė prievarta

Komentarai

Naujausi straipsniai