Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-07-30

Kaltinimų seksualiniu priekabiavimu išvengti britas bandė suvaidindamas savo mirtį

  
Kaltinimų seksualiniu priekabiavimu išvengti britas bandė suvaidindamas savo mirtį
© Pixabay.com

Vyras, kaltinamas suvaidinęs savo mirtį, kad išvengtų atsakomybės už seksualinį priekabiavimą, galiausiai buvo sulaikytas JAV.

as Vincentas Avisas, taip pat žinomas kaip Kimas Gordonas arba Kenas Gordonas-Avisas, JAV Teisėjų tarnybos buvo sulaikytas Kolorado Springse, skelbia policija.
 
Kiek anksčiau buvo pranešta apie jo dingimą. Skelbiama, kad K. V. Avisas išėjo paplaukioti viename Kalifornijos paplūdimyje ir negrįžo. Iš pradžių buvo baiminamasi, kad iš Škotijos kilęs autobuso vairuotojas nuskendo. Tačiau vėliau tyrėjai sužinojo, kad savo gimtojoje šalyje jis yra ieškomas už seksualinius nusikaltimus.
 
 
Policija patvirtino sulaikiusi ieškomą vyrą už maždaug 1300 mylių nuo tos vietos, kur jis buvo matytas paskutinį kartą.
 
Dabar K. V. Avisui gresia būti deportuotam atgal į Škotiją, kad ten jam būtų skirta atitinkama bausmė už padarytus nusikaltimus.
 
 
„Dar vasarį pareigūnai sulaukė Aviso sūnaus pranešimo, kad tėvas negrįžo iš pasiplaukiojimo. Jo ieškant buvo pasitelkta daug resursų, tarp kurių ir pakrantės apsaugos sraigtasparnis, šerifų biuro bepilotė skraidyklė, narai, – sakė policijos atstovas. – Praeitą savaitę jis buvo pastebėtas Kolorado Springse vairuojantis baltos spalvos naują furgoną.“
  

Žymos: Policija, Nusikaltimai,, Britas, Škotas, ieškomas

Komentarai

Naujausi straipsniai