Tiesa.com   |   Bbc.co.uk   |   2016-03-22

Jungtinėje Karalystėje sustiprinta apsauga

  
Jungtinėje Karalystėje sustiprinta apsauga Teroristinės atakos JK galimybė išlieka labai aukšta.
Neturime jokios informacijos, kuri teigtų apie planuojamą teroristinį išpuolį JK.

Po kraują stingdančių ir dešimtis gyvybių nusinešusių teroristinių atakų Briuselyje, pagrindinėse Jungtinės Karalystės (JK) lokacijose padidintas pareigūnų skaičius.

Kaip pranešė bbc.co.uk, JK kovos su terorizmu vadovo teigimu, imtąsi atsargumo priemonių, tačiau nėra jokių priežasčių tikėtis atakos ir Britanijoje.
„Neturime jokios informacijos, kuri teigtų apie planuojamą teroristinį išpuolį JK”, - sakė Markas Rowley.
 
Šalies Ministras pirmininkas Davidas Cameronas sušaukė ir netrukus dalyvaus susitikime dėl nenumatytos padėties nelaimės atveju.
 
Užsienio reikalų ministerija (angl. Foreign Office) JK piliečiams pataria vengti didelių sūsibūrimo vietų ir išplatino skubios pagalbos numerį 020 7008 0000.
 
Heathrow ir Gatwick oro uostuose taip pat imtąsi papildomų atsargumo priemonių. Skrydžiai tarp JK ir Briuselio šiuo metu yra sutrikdyti. Briuselio oro uostas oficialiai atšaukė visus skrydžius.
 
„Esu šokiruotas ir labai susirūpinęs. Darysime viską, kad suteiktume reikiamą pagalbą”, - prieš pat skubų „Cobra” susitikimą sakė D. Cameronas.
 
JK terorizmo grėsmės gylis išlieka aukštas dar nuo 2014 m. rugpjūčio mėnesio. Tai reikšia, kad ataka šalyje yra „labai tikėtina”.
 
 
 
  

Žymos: JK saugumas, Teroristinis išpuolis, teroristai, Teroristinė ataka

Komentarai

Naujausi straipsniai