Tiesa.com   |   2017-10-15

JK lietuvių šeimos tragedija: bandydamas padegti žmoną sudegė pats

  
JK lietuvių šeimos tragedija: bandydamas padegti žmoną sudegė pats
© Ipswich police
Iš pirmo žvilgsnio istorija primena R. Kalantos tragediją.
Namuose neretai kildavo konfliktų, nes vyras buvo labai pavydus, jis nuolat priekaištaudavo žmonai, kuri yra net 20 metų jaunesnė už jį.

Trečiadienio naktį apie pusę 12, ugniagesiai, policija ir medikai bei oro medikai gavo iškvietimą apie nelaimę Ipswich rajone, Nansen kelyje. 44-erių vyras konflikto metu bandė padegti savo žmoną, tačiau ją tik sužeidė ir staiga užsiliepsnojo pats.

Vyras iš karto nugabentas į ligoninę, jis kritinės būklės, apdegimai labai gilūs ir sudėtingi, jo gyvybei vis dar gresia pavojus, moteriai sunkesnių sužeidimų nenustatyta, ant jos kūno keli įbrėžimai. Laimei poros namuose buvo draugai, kurie spėjo laiku patraukti moterį nuo įtūžusio vyro su ugnies šaltiniu rankoje.
Vėliau paaiškėjo, kad tai buvo lietuvių šeima į Jungtinę Karalystę (JK) atvykusi prieš keletą metų. Anksčiau šeima gyveno Kazlų Rūdoje.
 
Aplinkiniai pasakoja, kad šiuose namuose neretai kildavo konfliktų, nes vyras buvo labai pavydus, jis nuolat priekaištaudavo žmonai, kuri yra net 20 metų jaunesnė už jį.
 
Artimieji, draugai ir šeima sukrėsti tragedijos palietusios Ipswich lietuvių bendruomenę, ar vyrui pavyks išgyventi, neaišku.
 
 
  

Žymos: Anglija, Nusikaltimas, Lietuviai, Tragedija, Ugnis, Ipswich, susidegimo

Komentarai

Naujausi straipsniai