Tiesa.com   |   Kent Police   |   2018-01-18

Jauni britai imigrantą užmušė norėdami pasilinksminti

  
Jauni britai imigrantą užmušė norėdami pasilinksminti
© Kent police nuotr.
Žudikai ir jų auka (dešinėje).
Jie savo auką ne tik daužė kumščiais ir spardė kojomis, bet ir įvairiais po ranka pasitaikiusiais daiktais

Nuosprendį už žiaurų žmogaus nužudymą išgirdo du jauni Jungtinės Karalystės gyventojai, kurie su savo auka – benamiu imigrantu – susidorojo norėdami pramogauti ir dėl to visą likusį gyvenimą turėtų praleisti už grotų.

įvykdytas praėjusių metų gegužės 7-ąją Kento grafystėje, Maidstone’o mieste. Atokiau gyvenamųjų namų, Cave Hill parke šunį vedžiojantys žmonės pastebėjo kūną be gyvybės ženklų, netrukus nustatyta velionio tapatybė – tai buvo 21 metų atvykėlis iš Rumunijos Ravzan’as Sirbu.
Apžiūrint palaikus pastebėti kaukolės ir veido kaulų, šonkaulių lūžiai, daugybiniai kūno sumušimai, neabejota, kad mirtis smurtinė.
 
Pradėjus įvykį tirti paaiškėjo, kad imigrantas gyveno parke pastatytoje palapinėje.
 
Netrukus nustatyti ir įtariamieji – tai du 19-mečiai vietos gyventojai Charlie White’as ir Alex’as Macdonald’as. Nors jaunuoliai savo kaltę neigė, vaizdo stebėjimo kamerų įrašai ir ant kaltinamųjų drabužių rasti velionio kraujo pėdsakai.
 
Taip pat užfiksuota, kaip jaunuoliai parke degina drabužius, kuriuos galimai vilkėjo nusikaltimo metu.
Įrodymų prispausti chuliganai prisipažino mušę R. Sirbu, tačiau žudyti jo neketino – norėjo tik tokiu būdu pasilinksminti. Jie savo auką ne tik daužė kumščiais ir spardė kojomis, bet ir įvairiais po ranka pasitaikiusiais daiktais, tarp kurių buvo ir mėsos kapoklė.
 
Teismo metu prisiekusieji dėl tokio nereikalingo teisiamųjų žiaurumo vieningai pripažino Ch. White’o ir A. Macdonald’o kaltę ir pritarė jiems siūlomoms laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmėms. Pirmasis kalėjime turės praleisti mažiausiai 16, antrasis – 18 metų ir tik tada turės progą prašyti švelninti bausmes.
 
Įtariamieji degina įkalčius parke:
 
  

Žymos: Imigrantai, Maidstone, Nužudymas, Kent, rumunai anglijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai