Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2017-12-31

Jauną moterį rūgštimi subjaurojo geriausia draugė (nuotraukos) 

  
Jauną moterį rūgštimi subjaurojo geriausia draugė (nuotraukos)
© Facebook/Naomi Oni nuotr.
Net ir atlikus daugybę operacijų didžiuliai randai ir dabar dengia N. Oni veidą
Pavydi draugė taip pasielgė negalėdama pakęsti, kad Naomi sulaukia daug dėmesio dėl savo grožio ir lygios odos

Tiriant vieną iš daugelio išpuolių rūgštimi Londone paaiškėjo, kad viešoje Stratford’o vietoje su moterimi taip žiauriai pasielgė ne kas kita, o geriausia jos draugė.

Nors ataka įvykdyta prieš 5 metus, brutalaus nusikaltimo auka Naomi Oni viešai apie tai nusprendė kalbėti tik dabar: jos istorija papasakos televizijos BBC3 dokumentinis filmas.
Jis atskleis ne tik nusikaltimo detales, bet ir tai, kaip jis pakeitė jaunos moters gyvenimą.
 
Tąkart 20-metė mergina Stratford’e buvo užpulta vos išlipusi iš autobuso, nugabenus ją į ligoninę paaiškėjo, jog sužalojimai – itin rimti, o pasekmės – sunkiai atitaisomos. Išvaizdžios merginos veidas buvo subjaurotas taip, kad ji tapo sunkiai atpažįstama, o gydymas buvo skausmingas ir ilgas.
 
Net ir atlikus daugybę operacijų didžiuliai randai ir dabar dengia N. Oni veidą.
 
Netrukus po išpuolio merginą palaikė daugelis žmonių, tarp jų buvo ir geriausia Naomi draugė Mary Konye, kuri rašė jai užuojautos kupinas žinutes.
Tačiau nusikaltimo tyrimą atlikę pareigūnai neginčijamai įrodė, jog išpuolį įvykdė būtent ji: draugė užsimaskavo tradiciniu musulmonių apdaru nikabu, todėl liko neatpažinta.
 
Už tai M. Konye nuteista 12 metų kalėjimo.
 
N. Oni pripažino, kad pavydi draugė taip pasielgė dėl to, kad esą ji negalėjo pakęsti, kad Naomi sulaukia daug dėmesio dėl savo grožio ir lygios odos.
 
Ši istorija sulaukė didžiulio visuomenės dėmesio, mat prieš 5 metus išpuoliai rūgštimi buvo retenybė, šiandien, deja, chemikalai Londone naudojami net tokių mažareikšmių nusikaltimų, kaip apiplėšimas, metu.
Sostinės policija pripažin o, kad tokių nusikaltimų paž-abojimas – didžiausias šių laikų iššūkis.
 
  

Žymos: Rytų Londonas, Rūgštis, naomi oni

Komentarai

Naujausi straipsniai