Tiesa.com   |   manchestereveningnews.co.uk   |   2018-09-10

Jauną britą mirtis pakirto skrydžio metu

  
Jauną britą mirtis pakirto skrydžio metu
© David Dixon nuotr,
Nelaimė įvyko skrydžiui įpusėjus.
Praėjus valandai nuo pakilimo lėktuvo priekyje sėdėjusį jauną vyrą ėmė purtyti traukuliai

Skaudi nelaimė savaitgalį įvyko iš Jungtinės Karalystės į populiarią atostogų vietą skridusiame lėktuve – dėl neaiškios priežasties mirė jaunas keleivis.

Šeštadienį vakare iš Manchesterio oro uosto skrydžiui pakilo bendrovės „Jet2“ lėktuvas, kuriuo žmonės vyko į saulėtąją Ibizos salą. Tai buvo eilinė kelionė – britai šią atostogų kryptį itin mėgsta, Ispanijai priklausančioje saloje kasdien leidžiasi bent keli lėktuvai iš JK.
Tačiau praėjus valandai nuo pakilimo lėktuvo priekyje sėdėjusį jauną vyrą ėmė purtyti traukuliai – greta buvę keleiviai suprato, kad jis negaluoja, ir bandė suteikti pirmąją medicininę pagalbą, o orlaivis skubiai nukreiptas į arčiausiai esantį oro uostą – Tulūzą Prancūzijoje.
 
Vis dėlto apie 20 minučių trukę bandymai stabilizuoti vyro būklę buvo nesėkmingi, o nusileidus Prancūzijoje medikams liko tik konstatuoti keleivio mirtį.
 
Pranešama, kad velionis – apie 30 metų vyras. Liudininkai teigia, kad prieš lipdamas į lėktuvą jis atrodė sutrikęs, praradęs orientaciją, pastebėta, kad jam sunkiai sekėsi įdėti savo lagaminą į bagažui skirtą vietą virš keleivių sėdynių.
 
Kol kas vyro mirties priežastis neaiški. Apie incidentą informuota velionio šeima, britų užsienio reikalų ministerijos atstovai palaiko ryšį su kolegomis Prancūzijoje.
  

Žymos: Ibiza, manchester oro uostas, kelionės lėktuvu, mirtis lėktuve

Komentarai

Naujausi straipsniai