Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-06-07

Išpuolis Londone: Paskelbtos beveik visų žuvusiųjų tapatybės

  
Išpuolis Londone: Paskelbtos beveik visų žuvusiųjų tapatybės Sarah Zelenak – dingusia be žinios laikyta australė paskelbta žuvusia.

Paaiškėjo penktosios aukos, žuvusiosios per išpuolį Londone, tapatybė. Motina atskleidė, kad ja tapo dingusia be žinios laikyta australė auklė Sarah Zelenak.

Pasak nužudytosios motinos, šį faktą patvirtino atliktas DNR testas. 21-erių auklė pradingo draugams iš akių, kai būreliui išėjus iš baro prasidėjo teroro išpuolis. Dukters gedintis tėvas socialiniame tinkle pasidalino vaizdo įrašu su prierašu: „Labai pasiilgau šito smagaus juokelio“.
Merginos draugai ir artimieji socialiniuose tinkluose dalinosi graudžiais įrašais ir gedulu. „Mes visi tarsi pamišę dėl savo mažosios Saros netekties. Ji gražiausia, laimingiausia ir teigiamiausia mergina, turinti tiek daug priežasčių gyventi. Jos širdis ir dvasia amžinai mumyse gyvens“, – rašė žuvusiosios teta.
Be šios merginos per teroristų surengtas skerdynes žuvo dar keturi žmonės. Tai 27-erių prancūzas, 28-erių australė, 32-ejų britas bei 30-ies kanadietė.
 
Teroristas šoko nuo stogo
 
„Boro Bistro“ dirbęs Alexandre'as Londone gyveno dvejus su puse metų. Jį užpuolė peiliu ginkluotas teroristas, nušokęs nuo baro stogo. Vienas artimiausių prancūzo draugų, barmenas Vincentas Le Berre pasakojo, kaip viskas nutiko.
 
„Baras buvo sausakimšas, teroristas užlipo ant stogo ir šoko ant terasoje buvusio skėčio sužeisdamas vieną iš kolegų. Jis puolė akimirksniu, nužudė klientą. Pamačiau jį už dviejų metrų, priešais mane. Jo akyse mačiau pyktį. Sugebėjau pasprukti, bet mano draugas, Alexandre'as, nespėjo, jam peiliu smogė į kaklą“, – žuvusiojo draugą citavo portalas standard.co.uk.
Taip pat žuvusia paskelbta australė Kirsty Boden. Moteris bėgo padėti teroristų automobilio partrenktiems žmonėms, tačiau pati neteko gyvybes. Medicinos seserimi dirbusi 28-erių moteris artimųjų apibūdinta, kaip geraširdė ir rūpestinga.
28-erių australė Kirsty Boden. 28-erių australė Kirsty Boden.
 
Šeima didžiuojasi paskutiniaisiais K.Boden veiksmais, mat ji drąsiai bėgo į pavojų nepaisydama grėsmės sau pačiai.
 
Dar vienas žuvusysis – Jamesas McMullanas, iš Hackney rajono. 32-ejų vyras buvo bare su draugais ir išėjo lauk parūkyti būtent tuo metu, kai šalia baro į stulpą rėžėsi teroristų mikroautobusas. Jo šeima desperatiškai bandė rasti vyrą, tačiau sesuo pranešė, kad J.McMullanas žuvo.
32-ejų britas Jamesas McMullanas. 32-ejų britas Jamesas McMullanas.
 
Mirė sužadėtiniui ant rankų
Aukos tėvas teigė besistengiantis tęsti savo išskirtinio sūnaus pradėtus darbus. J.McMullanas buvo tik ką pradėjęs verslą internete, kurio tikslas – pakeisti švietimo sistemą. „Kol kas ši tema per skaudi. Tiesiog bandau išlaikyti verslą, taip, kaip jis būtų daręs gyvas“, – sakė tėvas.
 
Pirmoji identifikuota auka buvo kanadietė Christine Archibald, mirusi sužadėtinio rankose po to, kai ją partrenkė teroristų automobilis. 30-metė į Londoną buvo atvykusi savaitgaliui. Žuvusiosios sužadėtinio sesuo kreipėsi į žmones, prašydama palaikyti jos brolį.
 
30-metė kanadietė Christine Archibald. 30-metė kanadietė Christine Archibald.
„Jis subyrėjo į milijoną šipulių. Jis laikė jos ranką ir matė, kaip ji mirė. Per sekundę visas jo gyvenimas buvo iš jo atimtas. Mano širdį drąskė jo balsas telefone, kuomet verkdamas ir būdamas vienas jis bandė suvokti, kas ką tik įvyko.
 
Socialiniuose tinkluose žmonės vis dar ieško dingusiųjų po išpuolio. Pagalbos prašo dviejų prancūzų, vieno ispano ir vienos australės artimieji.
 
Per teroristų surengtą ataką Londono centre birželio 3-ią dieną buvo nužudyti 7, o sužeisti 48 žmonės. 36 sužeistieji vis dar gydomi ligoninėje, 18-os iš jų būklė itin sunki.
 
  

Žymos: Terorizmas, London Bridge, Išpuolis Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai