Tiesa.com   |   2017-06-04

Išpuolis Londone: Pareigūnai įsiveržė į butą East Hamo rajone

  
Išpuolis Londone: Pareigūnai įsiveržė į butą East Hamo rajone Viena iš dingusiųjų per išpuolį – 16-metė Asya Mustafa.
Žiniasklaida skelbia, kad London Bridge rajone nusileido specialiojo būrio „Mėlynasis griaustinis“ sraigtasparnis.

Pareigūnai, visą dieną krėtę Barkingo rajoną, vakare įsiveržė į butą East Hame. Socialinėje erdvėje artimieji ieško žmonių, dingusių po šeštadienio vakarą įvykdyto teroristinio išpuolio Londono centre. Policija sparčiai vykdo tyrimą, atlieka kratas ir sulaiko įtariamuosius, galimai susijusius su ataka.

Viena iš dingusiųjų po išpuolio – 16-metė Asya Mustafa, kruvinos atakos metu galimai buvusi įvykio vietoje. Merginos kelias namo yra tiesiai per Boroygh turgų, kuriame trys teroristai peiliu badė atsitiktinius žmones.
Merginos teta Kezi Alam socialiniuose tinkluose išplatino jos nuotrauką bei jaudinantį pagalbos šauksmą: „Mano dukterėčia Asya Mustafa buvo pakeliui namo London Bridge rajone. Nuo vakar vakaro nepavyksta su ja susisiekti. Prašau, pasidalinkite, nes mes nebetveriame savame kailyje. Jos telefonas išjungtas nuo to įvykio. Jos kelias namo – tiesiai per turgų. Meldžiamės, kiek galėdami. Ačiū jums už pagalbą“.
 
Įpusėjus dienai mergina rasta sveika ir gyva.
 
Paskutiniais duomenimis per kratas Barkingo rajone policija sulaikė 12 įtariamųjų, galimai susijusių su išpuoliu. Keturios suimtosios – moterys, visi likę vyrai. Rajone ir toliau dirba pareigūnai. Naktį buvo skelbta, kad išpuolyje galėjo dalyvauti dar vienas teroristas. Vėliau ši informacija paneigta. 
 
Sekmadienio vakarą iki dantų ginkluoti pareigūnai įsiveržė į butą East Hamo rajone. Policija pranešė, kad pareigūnai, suimdami teroristus, netyčia pašovė ir praeivį. Jo gyvybei pavojus negresia.
Žiniasklaida skelbia, kad London Bridge rajone nusileido specialiojo būrio „Mėlynasis griaustinis“ sraigtasparnis.
 
Primename, kad vėlų šeštadienio vakarą teroristai įvykdė išpuolį Londono centre. Jo metu žuvo 7 ir buvo sužeisti 48 žmonės. Teroristus pareigūnai nukovė įvykio vietoje. Laukdamas ginkluotųjų pajėgų vienas policininkas bandė sustabdyti užpuolikus ir pats buvo sužeistas peiliu. Tarp sužeistųjų ir daugiau policininkų, jų skaičius neįvardijamas.
 
 
  

Žymos: Terorizmas, Išpuolis Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai