Tiesa.com   |   2017-04-07

Išpuolis Londone: mirė nuo tilto numesta moteris

  
Išpuolis Londone: mirė nuo tilto numesta moteris
© Facebook.com
Rumunė Andreea Cristea, lankiusi Londoną lemtingą dieną, mirė.
Rumunė Andreea Cristea, lankiusi Londoną lemtingą dieną, mirė.

Per teoristinį išpuolį kovo 22-ąją Londone nuo Westminsterio tilto nublokšta jauna moteris mirė. Gelbėtojai ją ištraukė iš Temzės upės ir išvežė į ligoninę, bet paaiškėjo, kad nukentėjusiosios būklė buvo kritinė.

Londono policija patvirtino, kad rumunė Andreea Cristea, lankiusi Londoną lemtingą dieną, buvo atjungta nuo gyvybę palaikančių aparatų. Moteris Londone lankėsi su savo vaikinu ir čia šventė jo gimtadienį.
Vis dar nėra aišku ar architekte dirbusi moteris pati šoko į upę, bandydama išvengti teroristo Khalido Masoodo vairuojamo automobilio. Tikėtina, kad ji galėjo būti nustumta automobiliu įsirėžus į pėsčiuosius ant tilto.
 
„Po dvi savaites trukusios kovos už savo gyvybę mūsų mylima ir nepakeičiama Andreea – nuostabi duktė, sesuo, partnerė, atsidavusi draugė ir unikali mylinti asmenybė, buvo žiauriai ir brutaliai išplėšta iš mūsų gyvenimų. Pačiu beširdiškiausiu ir bedvasiškiausiu būdu“, - pranešime skelbė aukos šeima.
 
Teroristas, pervažiavęs per pėsčiųjų taką ant Westminsterio tilto, rėžėsi į parlamento rūmų tvorą, pribėgęs subadė juos saugojusį policininką ir buvo pakirstas kito pareigūno kulkos. Ir teroristas, ir pareigūnas mirė. Per išpuolį žuvo dar du civiliai.
 
  

Žymos: Terorizmas, Išpuolis Westminster, Khalidas Masoodas

Komentarai

Naujausi straipsniai