Tiesa.com   |   2017-06-04

Išpuolis Londone: liudininkai matė badomus žmones

  
Išpuolis Londone: liudininkai matė badomus žmones
© Reuters
Liudininkai slėpėsi po stalais, kad išvengtų mirties.
Atrodė, kad kitas vyras bandė įsikišti, tačiau jis nelabai ką galėjo padaryti. Vyras buvo šaltakraujiškai subadytas ir susmuko ant žemės.

Po šią naktį įvykdyto išpuolio Londono centre, liudininkai papasakojo apie tai, ką patyrė. Vieni bėgo iš įvykio vietos, kiek įkabindami, kiti – užsibarikadavo baruose ir restoranuose, kad išvengtų užpuolikų.

tvirtina Borough turguje matę vyrą, ginkluotą ilgu baltu peiliu. Žmonės buvo užpulti Southwark Tavern aludėje bei restorane. Liudininkų teigimu, aplink matėsi kruvini ir sužeisti žmonės.
Mikroautobusu įvykdytą išpuolį matęs Ericas BBC radijuj sakė matęs tiksliai, kaip viskas vyko: „Jis pasuko į dešinę, žmonės bandė jo išvengti ir bėgo. Paskui iššoko trys vyrai, maniau, padėti partrenktiesiems. Bet jie ėmė nutrenktus žmones spardyti, mušti, o paskui išsitraukė peilius. Tai buvo siaubinga“.
Benas ir Natalie išpuolio metu ėjo į turgų. Benas radijuj sakė pamatęs bėgančių žmonių minią. Taip pat jis matė, kaip raudonai vilkintis vyras peiliu bado žmogų. „Atrodė, kad kitas vyras bandė įsikišti, tačiau jis nelabai ką galėjo padaryti. Vyras buvo šaltakraujiškai subadytas ir susmuko ant žemės“, – sakė Benas.
Po to užpuolikas su kitu vyru nuėjo į aludę, o į jį kažkas sviedė metalinę kėdę. Liudininkas pasakojo išgirdęs tris šūvius ir su žmona sprukęs.
 
Kitas liudininkas pasakojo matęs vyrą, prašantį greitosios pagalbos medikų padėti jo subadytam draugui. „Matėme ir dar vieną vyrą, bandžiusį prisišaukti pagalbą, jis beldė į langą. Jis visas buvo kruvinas. Nors jis stovėjo ant savo kojų, atrodė lyg apsvaigęs“, – pasakojo liudininkas.
 
Vienas iš šalia esančių restortanų lankytojų teigė pasislėpęs per išpuolį. „Buvome restorane,
kai išgirdome kovos garsus. Visi atsistojo ir išbėgo laukan. Tada išgirdome didžiulį sprogimą. Pasislėpėme po stalais, į restoraną įbėgo kažkokie žmonės ir pradėjo jame vartyti daiktus. Tada įbėgome į virtuvę, kurioje buvo dar daugiau žmonių ir padurtas vaikinas. Jis labai stipriai kraujavo“, – kalbėjo liudininkas.
 
Jo draugė papasakojo mačiusi, kaip į restoraną įėjo vyrai, kurie peiliu badė atsitiktinius žmones: „Vienas iš jų turėjo didžiulį peilį. Įėjęs vidun jis apėjo visą restoraną. Manau, jie badė visus, ką pamatė savo akiratyje, vartė daiktus. O mes tupėjome pasislėpę“.
Vėlų šeštadienio vakarą mikroautobusas rėžėsi į pėsčiuosius ant London Bridge tilto. Iš jo iššokę trys vyrai ėmė švaistytis peiliu. Skelbiama, kad nužudyti šeši žmonės, dar mažiausiai 20-sužeistų. Skotlandjardas patvirtino, kad tiriami keli išpuoliai: mikroautobuso įsirėžimas į minią, susišaudymas bei užpuolimai peiliu.
 
 
 
  

Žymos: Terorizmas, Išpuolis Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai