Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-06-20

Išpuolis Londone: aiškėja vis daugiau detalių apie teroristą

  
Išpuolis Londone: aiškėja vis daugiau detalių apie teroristą Darrenas Osborne'as apibūdinamas kaip agresyvus ir per daug alkoholio vartojantis vyras.
Ir vietinės aludės lakytojai, ir D.Osborne'o kaimynai sutiko, kad įtariamasis teroristas buvo agresyvus, keistas ir garsiai rėkiantis žmogus.

Įtariamojo teroristo, sekmadienio naktį mikroautobusu užvažiavusio ant musulmonų, sesuo tvirtina negalinti tuo patikėti. Moters teigimu, jos brolis nebuvo net panašus į tokį, kuris norėtų pakenkti kitiems.

Darreno Osborne'o sesuo Nicola teigė nežiūrėjusi vaizdo įrašų iš įvykio vietos, nes jai per daug skaudu. „Žinoma, aš labai nusiminusi dėl to, kas nutiko. Tai siaubinga. Negaliu tuo patikėti, manau, mane ištikęs šokas“, – portalui standard.co.uk sakė moteris.
Paklausta ar atpažįsta savo brolį įraše iš nusikaltimo vietos, N.Osborne atsakė: „Aš jo nemačiau, nenoriu žiūrėti. Mano sūnus apie jį papasakojo. Jis nėra politiškas, net nežino, kas mūsų šalies premjeras. Nesu girdėjusi jo sakant nieko apie musulmonus ar išreiškiant rasistines pažiūras. Be galo užjaučiu nukentėjusias šeimas, mūsų taip pat. Mano mama sužlugdyta visam gyvenimui“.
 
Moteris pripažino, kad jos brolis jau ilgą laiką kėlė rūpesčių, tačiau nemanė, kad jo problemos privers atlikti tokį siaubingą aktą.
 
Paaiškėjo, kad pagalbiniu darbuotojų dirbęs vyras pastarąsias tris savaites gyveno palapinėje. Mat jis neteko darbo ir išsiskyrė su ilgamete savo mergina. Dieną prieš išpuolį D.Osborne'as buvo išmestas iš vietinės aludės dėl rėkavimo apie islamą. Baro lankytojai tvirtino, kad vyras buvo padauginęs alkoholio ir būdamas visiškai girtas prakeikė musulmonus bei tikino imsiąs veiksmų.
 
Ir vietinės aludės lakytojai, ir D.Osborne'o kaimynai sutiko, kad įtariamasis teroristas buvo agresyvus, keistas ir garsiai rėkiantis žmogus. Viena kaimynė vyrą apibūdino „Prakeiktu psichopatu“, kuris prisigerdavo ir imdavo ant visų pulti.
 
 
  

Žymos: Terorizmas, Išpuolis Londone, Darren Osborne

Komentarai

Naujausi straipsniai