Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-12-02

ISIS perspėjimas: kitas teroro aktas vyks JK

  
ISIS perspėjimas: kitas teroro aktas vyks JK Trečiadienį paaiškės, ar JK prisidės prie Prancūzijos kovoje su IS.
Prancūzija ir ją remiančios šalys turėtų žinoti, kad jie išliks pagrindiniai ISIS taikiniai. Jūs ir toliau uosite mirties kvapą.

Islamo valstybės kovotojai (ISIS) išplatino Jungtinės Karalystės (JK) gyventojams skirtą grasinantį pranešimą. Pasak teroristų, jei trečiadienį balsavimo dėl šalies karinių veiksmų metu bus nuspręsta prisidėti prie Prancūzijos kovojant su teroristų organizacija Sirijoje, - kitas išpuolis laukia Didžiojoje Britanijoje.

Kaip pranešė express.co.uk, remiančioms Prancūziją šalims gresia panašaus pobūdžio teroristiniai išpuoliai, kaip 130 gyvybių nusinešusi ataka Paryžiuje.
„Prancūzija ir ją remiančios šalys turėtų žinoti, kad jie išliks pagrindiniai ISIS taikiniai. Jūs ir toliau uosite mirties kvapą. Tai – tik audros pradžia”, - buvo rašoma propagandiniame ISIS laikraštyje.
 
„Tiesa” skaitytojams primena, kad po didžiausios atakos prieš Prancūzijos gyventojus nuo Antrojo Pasaulinio karo laikų, prezidentas François Hollande paskelbė karą prieš ISIS ir prižadėjo daryti viską, kas yra jo galioje, kad sustabdytų šią teroristų organizaciją.
 
Trečiadienį JK Bendruomenių rūmai (angl. House of Commons) balsuos, ar šalies karinės pajėgos nedelsiant turėtų prisidėti kovojant Sirijoje prieš ISIS.
 
 
  

Žymos: teroristai

Komentarai

Naujausi straipsniai