tiesa.com, liverpoolecho.co.uk   |   2018-11-16

Iš sudraskyto lagamino dingo pinigai

  
Iš sudraskyto lagamino dingo pinigai
© Pixabay.com
Iš suplėšyto lagamino dingo pinigai
Poilsiui išleido visus vaikų Kalėdinėms dovanoms skirtus pinigus.

Vienos britų šeimos atostogos Turkijoje buvo sugadintos sužinojus, kad iš lagamino pavogti svarbūs daiktai ir pinigai.

Iš Mančesterio į Antalijos oro uostą skridusi Tierney šeima apstulbo pamačiusi, kaip atrodo jų lagaminas po kelionės lėktuvu. Jis ne tik buvo apgadintas ir suplėšytas, iš jo taip pat dingo pinigai – 700 svarų sterlingų. Jei to dar nebūtų gana, visiškai sulaužytas buvo ir penkiamečio vaiko astmai gydyti skirtas inhaliatorius.
Wesley Tierney portalui Liverpoolecho.co.uk sakė: „Atostogoms taupėme visus metus. Nesame milijonieriai, tad už kelionę mokėjome dalimis, o atostogaujame taip pat retai. Tiek aš, tiek žmona ir trys mūsų vaikai labai laukėme šios kelionės. Nusileidus Antalijoje nuėjome atsiimti bagažo. Pastebėjome, kad mūsų lagaminas įpakuotas į didelį maišą. Pasirodo, lagaminas buvo jėga atidarytas ir suplėšytas. Dingo kelionei skirti pinigai, be to, sulaužytas buvo ir sūnaus inhaliatorius. Jo laukėme net tris dienas, o tai reiškė, kad tą laikotarpį negalėjome daryti nieko aktyvaus. Net neleidau jam leistis į baseiną tuneliu, kadangi jo astma pasireiškia labai stipriai.“
 
Šeima nenorėjo, kad atostogos nueitų veltui, tad turėjo patuštinti savo banko sąskaitas. Tiesa, tėvai poilsiui išleido visus vaikų Kalėdinėms dovanoms skirtus pinigus.
 
Kelionių organizatorius susisiekė su žalą patyrusia šeima ir planuoja jiems išmokėti kompensaciją.
 
  

Žymos: Kelionės, Mančesteris

Komentarai

Naujausi straipsniai