Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-04-01

Iš mokyklos grįžtančiai 9-metei nepažįstamas vyras „įstatė“ mėlynę

  
Iš mokyklos grįžtančiai 9-metei nepažįstamas vyras „įstatė“ mėlynę
© Pixabay.com

9-erių Tios Gash veidą šiuo metu „puošia“ mėlynė po akimi, kuri atsirado po to, kai jai, dviračiu iš mokyklos važiuojančiai namo, kumščiu trenkė nepažįstamas vyras. Iš nugaros ją užpuolęs vyras davė tokį stiprų smūgį, kad iš ausies Tiai iškrito auskaras. Mergaitė, nesitikėjusi tapti tokio įvykio auka, labai išsigando.

Taku važiavusi Tia po to, kai buvo užpulta visiškai nepažįstamo vyro, iš pradžių nė nesuvokė, kas nutiko. Pajutusi skausmą, ji su ašaromis akyse grįžo namo, kur jos jau laukė mama.
„Esu labai pasipiktinusi. Kas tai per žmogus, jei jis gali taip pasielgti su devynmečiu vaiku dieną?“ – sakė 41-erių Helen.
 
Šeima apie įvykį pranešė Hampšyro policijai, tačiau, norėdami greičiau surasti dukters užpuoliką, jie prašo visuomenės pagalbos. Tų, kas matė šį Portsmute įvykusį incidentą, detales apie jį prašoma pateikti policijai.
 
„Viliuosi, kad suvieniję jėgas, mes pasirūpinsime savo bendruomenės saugumu. Juk taip nutikti galėjo bet kam, bet kurios šeimos vaikui. Mes turime užkirsti tam kelią“, – tęsė moteris.
 
Tios užpuolikas apibūdinamas kaip 167 cm ūgio, 30-40 metų, rytų šalims būdingos odos spalvos vyriškis.
Pasakojama, kad jis vilkėjo mėlynos spalvos marškinėlius ir mėlynus džinsus, su juo kartu buvo moteris, vilkėjusi rožinę palaidinę. Moteris, vyrui trenkus mergaitei į veidą, kaip pranešama, atsiprašė ir sudavė užpuolikui.
 
  

Žymos: Policija, Vaikai, Vaikas, Portsmutas, Hampšyras

Komentarai

Naujausi straipsniai