Tiesa.com   |   BBC   |   2018-01-29

Iš kalėjimo pasprukęs lietuvis sulaikytas

  
Iš kalėjimo pasprukęs lietuvis sulaikytas
© Facebook nuotr.
G. Urbonas sulaikytas pirmadienį po vidurnakčio.
Kartu su juo sulaikyti dar 5 asmenys, įtariami pagalba bėgliui

Penktadienį vakare iš Peterborough kalėjimo pabėgęs lietuvis Gintautas Urbonas netrukus sulaikytas tame pačiame mieste.

Cambridgeshire'o Policija informavo, kad 51 metų vyras sučiuptas pirmadienį tuoj po vidurnakčio name, esančiame Peterborough’e.
Kartu su juo sulaikyti dar 5 asmenys – trys vyrai ir dvi moterys, visi jie įtariami pagalba bėgliui.
 
G. Urbonas iš įkalinimo įstaigos paspruko penktadienį vakare. Jis kalėjime atliko 12 metų laisvės atėmimo bausmę, paskirtą už bandymą išprievartauti nepilnametę ir kitus nusikaltimus. Vyras dar net neįpusėjo paskirtos bausmės atlikimo, neabejojama, kad už pabėgimą lietuvio kalinimo laikas dar pailgės.
 
Policija plačiau nekomentuoja sulaikymo detalių, pareigūnai tik pareiškė viešą padėką gyventojams už suteiktą pagalbą ieškant bėglio, kuris pristatytas kaip pavojingas visuomenei.
 
Kol kas lieka neaišku, ar 5 sulaikytieji yra G. Urbono tautiečiai, tačiau savaitgalį policijos pranešime visuomenei buvo teigiama, kad bėglys gali slėptis pas lietuvius, kurių šiame mieste gyvena tūkstančiai, arba bandyti važiuoti į Lietuvą, todėl įspėjo itin atidžiai tikrinti į Europą vykstančius sunkvežimius.
Po pabėgimo paaiškėjo, kad G. Urbonas kitiems kalinimas ne kartą gyrėsi žinąs, kaip lengvai galima pabėgti iš Peterborough’o kalėjimo. Manoma, jog jis tiesiog perlipo tvorą ir pasišalino užšokęs ant įkalinimo įstaigos teritoriją paliekančio mikroautobuso stogo.
 
 
  

Žymos: Peterborough, pabėgimas iš kalėjimo, gintautas urbonas

Komentarai

Naujausi straipsniai