Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-10-20

Iš JK deportuota 1800 nusikaltėlių, kiti išvykti nenori

  
Iš JK deportuota 1800 nusikaltėlių, kiti išvykti nenori Šiuo metu JK gyvena 12 tūkst. nusikaltėlių iš kitų valstybių.

Per maždaug metus, iš Jungtinės Karalystės (JK) buvo deportuota beveik 2 tūkst. prievartautojų, žudikų ir kitų nusikaltėlių. Tačiau šimtai jų tokiu instancijų sprendimu buvo nepatenkinti ir nusprendė reikalauti, jog būtų atsižvelgtą į jų teises, - pranešė naujienų portalas express.co.uk.

Daugiau nei 400 apeliacijas dėl deportacijos padavusių nusikaltėlių, JK mokesčių mokėtojams gali nepigiai atsieiti. Advokatų kontoros, kurios specializuojasi imigracijos bylose, teigė, jog paraiškų apdorojimo kaina JK pasilikti norintiems asmenims gali siekti tūkstančius svarų. Išlaidas už nusikaltėlių teisinių dokumentų tvarkymą turėtų padengti mokesčių mokėtojai.
Vidaus reikalų ministerija paskelbė, jog nuo praėjusių metų liepos iki šių metų rugpjūčio, iš šalies deportuota 1780 šalyje gyvenusių nusikaltėlių iš kitų šalių. 426 iš jų padavė apeliacijas dėl priverstinės deportacijos, 13 iš jų teisinę kovą laimėjo.
 
„Pirmiausia deportacija, po to apeliacija“
 
Priėmus sprendimą deportuoti nusikaltėlį, pažeidėjas dar gali pateikti apeliaciją būdamas už JK ribų. Vidaus reikalų ministerija teigė, jog šia taisykle siekiama sustabdyti deportacijos vilkinimą.
 
JK Nepriklausomybės partijos (UKIP) atstovas Mike Hookemas teigė: „Visi tie, kurie atvykę pažeidė šalies įstatymus, turi būti nedelsiant deportuoti. JK piliečiai neprivalo mokėti už svetimtaučių nusikaltėlių išlaikymą ar tuo labiau tarp jų gyventi. Bjauru, kai nusikaltėliai reikalauja nepažeisti jų teisių ir teigia, jog jie deportacijos nenusipelnė”.
  

Žymos: nusikaltėliai, Deportacija

Komentarai

Naujausi straipsniai