telegraph.co.uk, standard.co.uk, Tiesa.com   |   2019-03-13

IRA prisiėmė atsakomybę už Londone bei Glasge rastas bombas, tačiau paruošė siurprizą - radote keturias, o jų yra penkios

  
IRA prisiėmė atsakomybę už Londone bei Glasge rastas bombas, tačiau paruošė siurprizą - radote keturias, o jų yra penkios
© facebook nuotrauka

IRA prisiėmė atsakomybę už Londone bei Glasge rastas bombas. A4 formato laiškuose įtaisyti sprogstamieji įtaisai London City oro uoste, Waterloo stotyje, Heathrow oro uoste ir Glasgow universitete buvo aptikti prieš daugiau nei savaitę.

 
Dėl ant jų buvusių „su meile iš Airijos” lipdukų incidento tyrime dalyvavo ir Airijos tarnybos - buvo įtarta, kad šis išpuolis susijęs su radikalios grupuotės IRA veikla - dabar šios baimės pasitvirtino.
 
 
Grupuotė ne tik prisiėmė kaltę dėl išpuolių - jie taip pat paskelbė, kad tokių bombų iš viso buvo penkios, o policija šiuo metu rado tik keturias.
 
Vakar buvo evakuotas Suffolko universitetas. Šios įstaigos pašte taip pat buvo rastas įtartinas siuntinys, bet ar jis susijęs su keturiais, kuriuos išsiuntė IRA šiuo metu nėra žinoma.
 
Policija įspėja visų šalies regionų žmones išlikti pastabiais - nėra žinoma, į kurį Šalies kampą buvo išsiųstas šis įtaisas.
 
Pastebėję įtartiną siuntinį ar be priežiūros paliktus būdu jų neatdaiktus jokiuidarinėkite, praneškite policijai ir, jei tokių yra, netoliese esantiems pareigūnams ar darbotojams.
Apie įtartiną veiklą ar neraminančias situacijas galite pranešti paskambinę anoniminiu numeriu 0800 789 321 arba užpildę anketą www.gov.uk/act.
 
Jei įtariate, kad gręsia pavojus jūsų ar šalia esančių žmonių gyvybei arba saugumui skambinkite 999.
 
Manoma, kad šis išpuolis - IRA būdas pranešti, kad jie nėra patenkinti dėl Brexito Airijoje susiklosčiusia situacija.
  

Žymos: Terorizmas, bombos, brexit, IRA

Komentarai

Naujausi straipsniai