Tiesa.com   |   2015-03-04

Ieškomiausių Anglijos nusikaltėlių sąraše - du lietuviai

  
Ieškomiausių Anglijos nusikaltėlių sąraše - du lietuviai M. Jurgas (kairėje) ir A. Ringaila ieškomi už sunkių nusikaltimų įvykdymą ir gali būti pavojingi.
Pareigūnai įspėja pamačius įtariamuosius lietuvius prie jų nesiartinti ir kuo greičiau pranešti policijai.

Metropoliteno policija paskelbė dviejų sunkiais nusikaltimais kaltinamų lietuvių paiešką. Vyrai ieškomi už skirtingus nusikaltimus ir, pasak pareigūnų, gali būti pavojingi.

25-erių Mantas Jurgas, dar žinomas kaip Marius Mickevičius, kaltinamas sunkiu kūno sužalojimu. Jaunas vyras ieškomas dėl 2010-aisiais Šilutėje įvykdyto užpuolimo. Auka buvo daugybę kartų subadyta peiliu. Taip pat M. Jurgas kaltinamas pareigūno užpuolimu, kuomet 2011-aisiais bandant jį sulaikyti pasipriešino policininkui.
Manoma, kad įtariamasis gali slapstytis Barking bei Dagenham rajonuose Londone arba Peterborough‘o mieste.
 
Antras policijos ieškomas nusikaltėlis – 34-erių Algimantas Ringaila, kaltinamas priklausymu nusikalstamoms grupuotėms. Policija įtaria vyrą vykdžiusį nusikalstamą veiką Lietuvoje nuo 2005-ųjų iki 2014-ųjų. Įtariamojo darbų sąraše – prekyba ginklais bei narkotikais, automobilių vagystės ir prekyba vogtais automobiliais. Vyras kaltinamas 13-os nusikaltimų įvykdymu.
 
Policija mano, kad įtariamasis gali slapstytis Tower Hamlets ar Luton apylinkėse. Pareigūnai įspėja pamačius įtariamuosius prie jų nesiartinti ir kuo greičiau pranešti policijai.
 
Metropoliteno policijos ekstradicijos skyriaus detektyvas seržantas Peteris Rance‘as kreipėsi į gyventojus prašydamas pagalbos ir įspėdamas juos saugotis. „Atidžiai įsižiūrėkite į šias nuotraukas. Galbūt vienas iš jų gyvena šalia jūsų. Galbūt kartais prasilenkiate su juo gatvėje. Jei turite bet kokios informacijos apie juos, prašau paskambinti pareigūnams. Norime kuo greičiau šiuos pavojingus asmenis pašalinti iš visuomenės gyvenimo. Galite skambinti ir pagalbos numeriu 999, bet jokiu būdu nesiartinkite prie jų“, - kalbėjo seržantas.
 
Visuomenės nariai, pastebėję ieškomus nusikaltėlius prašomi susisiekti anoniminiu telefonu 0800 555 111. Pareigūnai praneša, kad nemokantys anglų kalbos taip pat gali pranešti apie įtariamuosius specialiai imigrantams skirta „kalbos linija“. Tereikia paskambinus nurodytu numeriu paprašyti sujungti su „Language line“ ir nurodyti, kad norima lietuvių kalbą suprantančio vertėjo.
 
  

Žymos: Policija, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai