Tiesa.com   |   express.co.uk   |   2015-09-11

Ieškomi Dievo namus išniekinę vandalai

  
Ieškomi Dievo namus išniekinę vandalai Bandoma išsiaškinti, kam prireikė nusiaubti St Mary's bažnyčią.

Šiaurės rytų Anglijoje, Sunderlande į bažnyčią įsilaužę vandalai pridarė didelių nuostolių. Įsibrovėliai apgadino bažnyčios turtą, negana to, prišlapino į šventinto vandens indą. Tokį pasibjaurėjimą keliantį vaizdą išvydo į įvykio vietą atvykę valytojai, - pranešė express.co.uk.

Parapijos kunigas Tėvas Marc’as teigė, jog Sunderlando St Mary's katalikų bažnyčios patirti nuostoliai siekia daugiau, nei 1000 svarų, tačiau, kaip teigė kunigas, baisiausia tai, kaip buvo išniekinti Dievo namai.
„Aš pykstu už šių žmonių nepagarbą. Išdaužtas langas ir sugadinti daiktai gali būti pakeisti kitais, tačiau tokie veiksmai yra tiesiog pasibjaurėtini. Popiežius šiuos metus paskelbė gailestingumo metais. Mes tai prisimename galvodami apie vandalus”, - teigė parapijos kunigas.
 
Tėvas Marc’as, kuris taip pat yra ir Sunderlando futbolo komandos kapelionas, tęsė: „Laimei, įsilaužėliai nieko nepavogė, tačiau paliko didžiulę netvarką. Jie įėjo į klausyklą, kur gesintuvu bandė išlaužti duris, tačiau savo darbo neužbaigė. Aš esu labai nusivylęs tuo, kad kažkas galėjo šitaip pasielgti su vieta, kuri yra svarbi bendruomenei, tačiau pasirodo, jog tai visgi nutinka.“
 
„Įsilaužimo metu niekas nebuvo pavogta, tačiau buvo išdaužtas vitražinis langas bei sugadintas šventinto vandens indas į kurį nusikaltėliai prišlapino.“, - teigė policijos pareigūnas.
 
Policija ieško įvykio liudininkų. Jei ką nors matėte ar turite kitokios informacijos, susisiekite su Northumbrijos policijos nuovada greituoju pagalbos telefonu 101.
  

Žymos: Bažnyčia, Anglijos policija , Vandalizmas

Komentarai

Naujausi straipsniai