Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-10-30

Ieškomi 70-metę apiplėšę rytų europiečiai

  
Ieškomi 70-metę apiplėšę rytų europiečiai
© Flikcr.com
Manoma, kad 70-metę senolę apiplėšę vagys gali būti rytų europiečiai.

Policija aiškinasi, kas iš garbaus amžiaus moters pavogė didelę pinigų sumą, tuo metu, kai ji lipo į autobusą vakarų Londone, – pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

70-ies metų nusikaltimo auka tapusi moteris, rugpjūčio 7 d. iš Chiswick rajone esančio „Barclays“ banko pasiėmė 4 tūkst. siekiančią pinigų sumą ir nukeliavo į autobusų stotį High Road gatvėje, kur įlipo į E3 maršrutu vykstantį autobusą.
Policijos teigimu, keturi vyrai nusekė moterį iki autobuso, manoma, kad jie ištraukė pinigus iš jos krepšio. Nuo incidento praėjus maždaug dviems mėnesiams, policija paviešino stebėjimo kameromis užfiksuotus vaizdus ir prašo visuomenės pagalbos.
 
Vienas iš vyrų, įvykdžiusių nusikaltimą, apibūdinamas kaip 50-60 metų amžiaus, maždaug 167 cm ūgio, apkūnus baltaodis. Vyro plaukai pilkos spalvos, teigiama, kad jis vilkėjo mėlynos spalvos marškinėlius ir juodas kelnes.
 
Nusikaltimo bendrininkas apibūdinamas kaip 25-erių, maždaug 182 cm ūgio, liekno sudėjimo baltaodis vyras su tamsiais plaukais. Vyras vilkėjo smėlio spalvos marškinius ir tamsiai rudas kelnes.
 
Kiti du vyrai taip pat dalyvavę vagystėje, maždaug 25-30 metų, liekno sudėjimo, vilkėjo panašių spalvų marškinėlius ir kelnes.
Pareigūnai tiriantys nusikaltimo aplinkybes, teigė, jog apiplėšimą įvykdę vyrai kalbėjo su užsienietišku akcentu, manoma, kad jie iš rytų Europos.
 
Turintys bet kokios informacijos yra prašomi skambinti detektyvui konstebliui Alastair‘iui Middletonui numeriu 07909 877121, o pageidaujantiems išlikti anonimais, skambinti organizacijai „Crimestoppers“ telefonu 0800 555 111.
  

Žymos: Rytų europiečiai, Apiplėšimas, paieška

Komentarai

Naujausi straipsniai