Tiesa.com   |   Altrincham.today   |   2015-11-18

Ieškomas vaikus gatvėje stabdyti bandęs vyras

  
Ieškomas vaikus gatvėje stabdyti bandęs vyras Padaugėjo incidentų, kai nepažįstamieji gatvėje bandė kalbinti vaikus.
Norėtume paprašyti visų tėvų, kurie mano, kad su jų vaikais bandyta šnekėti ar juos bandyta įsivilioti į automobilį, nedelsiant susisiekti su policija.

Policijos pareigūnai išplatino viešą perspėjimą tėvams bei mokykloms dėl itin padažnėjusių incidentų, kai nepažįstamieji gatvėje bandė kalbinti vaikus, - pranešė naujienų portalas Altrincham.today.

Pietinėje Mančesterio dalyje ir Trafforde per trumpą laikotarpį pranešta apie penkis incidentus, kuomet į autobusiuką bandytą įsivilioti ar gatvėje sustabdyti į mokyklą einantys vaikai. Tarp jų ir du atvejai, kai nepažįstamasis dėl neaiškių priežasčių šnekino 11-metę mergaitę ir berniuką.
Šiame rajone sustiprintos policijos pareigos, o detektyvai bando išsiaiškinti, ar visi penki incidentai, kurie įvyko trijų dienų bėgyje, yra tarpusavyje susiję.
 
Trečiadienį 08.15 val., 13-metė mergaitė ėjo Riddings gatve į mokyklą. Pakeliui ją sustabdė furgoną vairuojantis vyras. Netrukus po to, taip pat vairuojantis furgoną neatpažintas vyras bandė kalbinti pakeliui į mokyklą einančią 11-metę. Tos pačios dienos popietę, apie 16.30 val. 11-metis berniukas pabėgo nuo autobusiuką vairuojančio vyro Bideford gatvėje Baguley, Mančesterio rajone.
 
Taip pat pranešta apie dar du incidentus antradienį, tiesa, tada vyras vairavo automobilį.
 
„Šiuo metu tiriame šiuos pranešimus. Norėtume paprašyti visų tėvų, kurie mano, kad su jų vaikais bandyta šnekėti ar juos bandyta įsivilioti į automobilį, nedelsiant susisiekti su Mančesterio policija”, - sakė detektyvas inspektorius Tony Lea.
  

Žymos: Vaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai