Tiesa.com   |   2016-12-07

Į Lietuvą atskridę Londono pareigūnai išsiųsti atgal

  
Į Lietuvą atskridę Londono pareigūnai išsiųsti atgal
© Wikipedia nuotr.
JK imigracijos pareigūnai, matyt, kruopščiai nepatikrino sulaikytojo.
Pasieniečiai atsisakė sulaikytąjį įsileisti į Lietuvą ir perimti iš Jungtinės Karalystės pareigūnų.

Į Palangos oro uostą Jungtinės Karalystės pareigūnų atlydėto vyro pasieniečiai neįsileido į Lietuvą. Iš pradžių jis prisistatinėjo lietuviu, vėliau teigė esąs rusas, tačiau jo tapatybė taip ir nebuvo nustatyta.

Į Palangos oro uostą keturi Londono imigracijos pareigūn iš Londono reisu per Kopenhagą į Lietuvą atlydėjo vyrą, kuris buvo sulaikytas Jungtinėje Karalystėje ir teisėsaugos pareigūnams prisistatė Klaipėdoje gyvenančiu lietuviu. 
Tačiau patikrinimą atlikę Lietuvos Valstybės sienos apsaugos tarnybos pasieniečiai visus atvykėlius netrukus išsiuntė atgal.
 
Tai, kad sulaikytasis yra Klaipėdos gyventojas, patvirtinančių dokumentų niekas neturėjo.
 
Palangos užkardos pasieniečiai patikrino turimas duomenų bazes ir nustatė, kad duomenų apie tokį asmenį nėra. Apklausos metu rusiškai kalbantis vyras VSAT pareigūnams nebeįrodinėjo esąs lietuvis.
 
Jis teigė esantis rusas ir jokių sąsajų su Lietuva neturintis. Daugiau duomenų apie save teikti asmuo atsisakė. Tuomet pasieniečiai atsisakė jį įsileisti į Lietuvą ir perimti iš Jungtinės Karalystės pareigūnų.
Tą pačią dieną šį vyrą pasieniečiai iš Lietuvos išsiuntė reisu Palanga – Londonas. Kartu išvyko ir jį lydėję 4 Londono imigracijos pareigūnai.
 
 
  

Žymos: Sulaikymas, imigracijos pareigūnai, pargabenimas į lietuvą,

Komentarai

Naujausi straipsniai