Tiesa.com   |   Standard.co.uk   |   2017-06-06

Herojus prieš teroristus stojo beginklis: „Eikit šikt!“

  
Herojus prieš teroristus stojo beginklis: „Eikit šikt!“
© Twitter
Roy'us Larneris pasipriešino teroristams, tad jie vyrui keliskart smogė peiliu.
Plikomis rankomis bandžiau juos sugriebti ir sulaikyti. Man dūrė ir pjovė aštuonis kartus.

Futbolo fanas papasakojo apie akimirką, kuomet vienas pats stojo prieš tris peiliais ginkluotus teroristus. Vyras buvo subadytas, tačiau išgelbėjo gyvybes kitiems. Futbolo sirgalius nepabūgo užpuolikų ir atsikirto jiems.

47-erių Roy'us Larneris buvo subadytas penkis kartus tuomet, kai teroristams įsiveržus į barą, kuriame jis buvo su draugais, pasipriešino. Už „Millwall“ futbolo komandą sergantį vyrą įsiutino teroristų riksmai apie tikėjimą ir dievą, tad šis atsikirto.
„Jie turėjo ilgus peilius ir pradėjo šaukti apie Alahą. Tada prasidėjo: islamas, islamas, islamas... Aš žengiau porą žingsnių link jų ir sušukau: „Eikit šikt, aš už „Millwallį!“. Tada jie puolė ant manęs“, – sakė nukentėjusysis.
 
„Buvau vienas prieš juos tris, todėl mane tiek kartų sužeidė. Plikomis rankomis bandžiau juos sugriebti ir sulaikyti. Man dūrė ir pjovė aštuonis kartus. Sužeidė galvą, abi rankas ir krūtinę. Visur sruvo kraujas“, – įvykį prisiminė vyras.
 
Jam ligoninėje atlikta operacija ir, pasak gydytojų, pavojus gyvybei negresia. Apie vyro poelgį socialiniuose tinkluose ėmė sklisti pasakojimai, tad jam paremti sukurtas aukojimo fondas. Šiuo metu paaukota beveik 10 tūkst. svarų sterlingų.
 
Po įvykio vyras pramintas London Bridge'o liūtu, mat šis gyvūnas vaizduojamas jo mėgstamiausios komandos herbe.
 
 
  

Žymos: Terorizmas, savigyna, Išpuolis Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai