Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-08-11

Herojus policijos pareigūnas, užpultas mačete, paleistas gydytis namuose

  
Herojus policijos pareigūnas, užpultas mačete, paleistas gydytis namuose
© policijos nuotrauka

Policijos pareigūnas Stuart Outten buvo sunkiai sužeistas ketvirtadienį, kai Leytono rajone jį užpuolė ir sunkiai sužalojo mačete apsiginklavęs vyriškis. Nepaisant itin sunkių sužalojimų, pareigūnui pavyko elektrošoko įrankiu sustabdyti ir sulaikyti užpuoliką.

Šiandien spaudai buvo pranešta, kad pareigūno gyvybei pavojus nebegręsia, jis išleistas gydytis namuose, manoma, kad ilgalaikių pasėkmių jo sveikatai šis išpuolis nepaliks.
Vaizdo įraše iš įvykio vietos buvo matyti, kad pareigūnui sunkiai sužalota galva bei ranka, sulaikęs užpuoliką jis susmuko ant žemės permirkęs krauju.
 
Pareigūnas buvo užpultas netrukus po vidurnakčio, rugpjūčio 8-tą dieną. Pareigūnas nebuvo užpultas kokios nors konfrontacijos metu, užpuolimo metu jis paprasčiausiai stebėjo tvarką automobilių eisme.  
 
Užpuoliką sulaikė nukentėjusiojo kolegos. Manoma, kad pareigūną užpuolęs vyras yraa įkopęs į penktą - šeštą dešimtį, tad tai nėra pastaruoju metu paplitusių jaunimo nusikalstamų grupuočių narys.  
 
Užpuolimo motyvas šiuo metu nėra žinomas. Pasak Skotlandjardo policijos atstovo spaudai, užpultasis pareigūnas išlieka kritinės būklės, tačiau džiaugiamąsi, kad jo būklė sparčiai neblogėja.  
Londono meras Sadiq Khan išreiškė užuojautą sakydamas, kad tokia ataka - tiesiog šokiruojanti.
  

Žymos: Londono policija, Mačetė, pareigūnas, užpultas policininkas

Komentarai

Naujausi straipsniai