Tiesa.com, Eastlondonnews.co.uk   |   2018-11-13

Hackney rajone nekaltą vyrą nužudžiusiems paaugliams – kalėjimas

  
Hackney rajone nekaltą vyrą nužudžiusiems paaugliams – kalėjimas
© Flickr
Visų jaunuolių laukia laisvės atėmimo bausmės

34-erių Danielis Frederickas buvo niekuo dėtas vyras, gyvenęs Hackney, centrinėje Londono dalyje. Jo mergina laukėsi jųdviejų vaikelio. Sausio 8 d. juodu nuvyko į ligoninę. Po to Danielis turėjo susitikti su draugu, su kuriuo planavo vakarą praleisti žaidžiant vaizdo žaidimus. Tuo metu dar negimęs vaikas nė nenutuokė, kad savo tėvo taip ir nepamatys.

D. Frederickui stovint žmonių pilnoje gatvėje ir laukiant savo draugo, jis pamatė, kaip link jo artinosi penkių vaikinų būrys. Apsupę Danielį, jie pradėjo jį spardyti ir daužyti rankomis. Galiausiai, vienas iš vaikinų turėjo peilį, kuriuo pasinaudojęs padūrė draugo laukusį Danielį.
Užpuolikai išsilakstė tik po to, kai vienas iš praeivių puolė ginti ant žemės pargriauto vyro. Jis pasibeldė į netoliese esančio namo langą, kad viduje gyvenantis žmogus iškviestų pagalbą. Deja, buvo jau per vėlu, rašo Eastlondonnews.co.uk.
 
Londono greitosios pagalbos tarnyba padarė viską, ką tik galėjo. Nuvežus Danielį į ligoninę, po kelių valandų jis mirė. Atlikus skrodimą paaiškėjo, kad vyro kūne – net septynios durtinės žaizdos. Viena jų – kairiajame plautyje – buvo ta lemtinga.
 
Metropoliteno policijos pareigūnai ėmėsi tyrimo. Tik visai neseniai jiems pavyko sugauti žudikus. Įvykio vietoje buvo rasta žudikų DNR. Kaip vėliau paaiškėjo, visi užpuolikai po šio žiauraus įvykio bandė slapstytis. Vienas jų rytojaus dieną išvyko į Oslą, kitas keltu pasiekė Prancūziją, o vėliau išskrido į Turkiją, kai likę tuo tarpu slapstėsi savo gimtosiose grafystėse.
 
Galiausiai pareigūnams pavyko susekti visu su žudynėmis susijusius paauglius. Jie buvo sulaikyti. Vienas vaikinas prisipažino įvykdęs žmogžudystę. Visiems jiems paskirtos laisvės atėmimo bausmės.
 
16-metis iš Hackney kilęs vaikinas, kurio tapatybė dėl tam tikrų teisinių įstatymų negali būti atskleista, prisipažino padaręs nusikaltimą. Jam skirta 10 metų laisvės atėmimo bausmė. 18-metis Kacperas Karasinskis už grotų praleis 20 metų. Ilforde gyvenantis 17-metis vaikinas kalėjime turės būti 17 metų, o jo pažįstamiems Yigiteriui Gokui bei 17-mečiui paaugliui, kurie buvo paskelbti kaltais dėl netyčinio nužudymo, už grotų praleis atitinkamai devynerius ir aštuonerius metus.
 
  

Žymos: Londonas, žudynės, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai