Tiesa.com   |   Bbc.co.uk   |   2016-05-07

Gydytojos abejingumas pražudė vaiką

  
Gydytojos abejingumas pražudė vaiką Dėl daktarės abejongumo 12-metis Ryanas More’as mirė namuose.

Daktarei buvo pareiškti kaltinimai dėl sergančio 12 metų berniuko žmogžudystės. Gydytoja Joanne Rudling atsisakė aplankyti berniuką namuose ir pasakė jo motinai Carol Morse, kad jis blogai jaučiasi dėl hormonų kaitos.

Motina abejojo daktarės nuomone ir planavo pirmadienį pasikonsultuoti pas kitą daktarą. Dr. Rudling ir Dr. Lindsey Thomas teisme neigia pražudę berniuką.
Brynithelo mieste gyvenęs 12-metis berniukas Ryan‘as mirė 2012 m. gruodžio 8 d. Kaip buvo skelbė bbc.co.uk, berniukas kentėjo nuo Addisono ligos, kuri sutrikdo antinksčių funkciją. Jis svėrė tik 30.39 kg.
Berniukas pirmą kartą susirgo 2012 m. liepos mėnesį, tačiau daktarai, įskaitant ir Dr. Rudling, aiškino, jog tai tiesiog virusas.
 
Mirties dieną berniukas sunkiai orientavosi aplinkoje, girdėjo balsus ir negalėjo nulipti žemyn laiptais be palydos. Nepaisant to daktarė atvykti apžiūrėti vaiką atsisakė.
 
Motina skambučio daktarei metu papasakojo, kad Ryanas negali vaiksčioti, kenčia nuo diarėjos ir girdi balsus.
 
„Ji pasakė „atvežkite jį mum“, o aš atsakiau, kad negaliu jo atvežti, nes jis negali vaikščioti, o nunešti jo iki mašinos nebuvo galimybės“, - sakė C. Morse policijos interviu metu.
„Aš stebėjausi daktarės atkaklumu atvežti berniuką pas ją. Paaiškinau, kad jis negali vaikščioti, o aš negalėjau jo vežioti tris ar keturis kartus per dieną. Maniau, kad ji pasiūlys atvykti pas mus į namus“, - prisiminė motina.
 
Tuo tarpu Dr. Thomas pasiūlė Ryanui duoti paracetamolio tabletę ir pažiūrėti kaip jis vėliau jausis. Po kelių valandų vaikas mirė.
 
Byla tęsiama.
 
  

Žymos: Gydytojai, Vaiko mirtis

Komentarai

Naujausi straipsniai