Tiesa.com   |   telegraph.co.uk   |   2015-12-16

Girta seselė išmetė ir sužalojo kūdikį

  
Girta seselė išmetė ir sužalojo kūdikį Ligoninėje dirbusi seselė būdama girta sužalojo keturių mėnesių kūdikį.
Įvykį mačiusi pora paliudijo, kad vaikas dar iki kritimo atrodė sunerimęs ir patraukė jų dėmesį.

Škotijoje, Inverness miesto ligoninės darbuotoja Rachel Lynn buvo apkaltinta dėl kūdikio sužalojimo. Negana to, sesele dirbusi moteris tuo metu buvo girta, – pranešė Telegraph.co.uk.

Incidentas įvyko tuo metu, kai moteris ėjo pirkti dar vieno degtinės butelio. Keturių mėnesių naujagimį ji laikė iki kulkšnų persimetusi per petį, o kita ranka stūmė vežimėlį. Nenulaikiusi berniuko R. Lynn jį paleido ir šis krito galva į žemę. Kūdikiui buvo nustatytas 11 cm lūžis kaukolėje.
Įvykį mačiusi pora paliudijo, kad vaikas dar iki kritimo atrodė sunerimęs ir patraukė jų dėmesį. Vėliau jie išgirdo garsą ir pamatė ant žemės nukritusį berniuką. Priėję padėti vyras su žmona iškart pastebėjo, kad R. Lynn buvo neblaivi ir elgėsi keistai. Vėliau į įvykio vietą atskubėję paregūnai patvirtino, kad iš moters sklido alkoholio kvapas, o jos kalba buvo nerišli.
 
Atlikusi tyrimą Seselių ir Akušerijos Taryba (ang. The Nursing and Midwifery Council) dėl kenksmingo moters elgesio nusprendė jai uždrausti toliau dirbti. Vėliau nusikaltimą nagrinėjęs teismas R.Lynn skyrė 150 valandų neapmokamo darbo.
 
 
  

Žymos: Vaikai, seselė

Komentarai

Naujausi straipsniai