Tiesa.com, Metro.co.uk   |   2019-06-07

Galimai pavojingai vairavęs vaikinas Mančesteryje sukėlė vyrą pražudžiusią avariją

  
Galimai pavojingai vairavęs vaikinas Mančesteryje sukėlė vyrą pražudžiusią avariją
© Twitter.com, Capital Manc News

Po automobilių avarijos šiaurės Mančesteryje mirė vyas, o eismo įvykyje nukentėjęs paauglys dėl savo gyvybės vis dar kovoja ligoninėje. Rimtas traumas patyrė ir moteris su vaiku, rašoma Metro.co.uk.

Pasak apreigūnų, trečiadienio vakarą Crescent gatvėje susidūrė sidabrinis „Vauxhall Zafira“ ir juodas „Volkswagen Golf“ automobiliai.
Teigiama, kad sidabrinis automobilis bandė apsisukti, kai į jį trenkėsi kitas. 42-ejų „Vauxhall Zafira“ vairuotojas buvo stipriai sužalotas. Nuvežus į ligoninę, joje jis mirė.
 
Tame pačiame automobilyje dar buvo penki žmonės. Visi jie taip pat nugabenti į gydymo įstaigą. 13-mečio berniuko būklė labai sunku, dėl stiprių sužeidimų gydoma ir 42-ejų moteris.
 
Įvykio vietoje buvo ir greitosios medicinos pagalbos sraigtasparnis.
 
Dėl pavojingo ir kitiems pavojų keliančio vairavimo vėliau sulaikytas 25-erių vaikinas.
 
„Žinome, kad vyras, vairavęs sidabrinės spalvos „Ranault Modus“ automobilį, dar porą žmonių pats nuvežė į ligoninę. Norėtume su juo susisiekti. Pabrėžiame, kad jis tikrai nebus kaip nors nubaustas, tačiau, manome, kad jos žino nemažai naudingos informacijos, galinčios padėti šiam tyrimui“, – sakė Suzanne Keenan, policijos atstovė.
 
  

Žymos: Avarija, Mirtis, Policija, Mančesteris, medikai, eismo įvykis

Komentarai

Naujausi straipsniai