Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2015-10-27

Gaisrą visiškai pavyko sutramdyti tik po 24 valandų

  
Gaisrą visiškai pavyko sutramdyti tik po 24 valandų
© Twiter nuotr.
Gaisrą Finchley Road gatvėje visiškai pavyko pažaboti tik po paros.
Iš degančio pastato išgelbėti 25 žmonės, tarp kurių buvo nėščia moteris ir kūdikis.

Pirmadienio rytą įsiliepsnojus telefonų remonto dirbtuvėms šiaurės Londone, Finchley Road gatvėje, įsiplieskusio gaisro padarinius pavyko panaikinti tik antradienio rytą, - pranešė naujienų portalas standard.co.uk.

Gaisras telefonų remonto dirbtuvėse „PhoneRepairs4u“ prasidėjo ankstų pirmadienio rytą. Patalpos liepsnojo daugiau nei 15 valandų, o antradienio rytą dėl rūkstančių dūmų buvo uždarytas eismas Finchley Road gatve.
Gaisrui pirmadienio vakarą išplitus į virš dirbtuvės esančius butus, liepsną gesino daugiau nei 70 ugniagesių. Londono gaisrininkų brigados atstovas teigė, jog iš degančio pastato išgelbėti 25 žmonės, tarp kurių buvo nėščia moteris ir kūdikis.
 
Antradienio Rytą įvykio vieta buvo užtverta, tad autobusai važinėjo kitomis kryptimis, o vairuotojams teko stovėti transporto kamščiuose.
 
Londono transporto atstovas teigė: „6:15 val. reikalai pradėjo kiek judėti, gatvę tikimasi atidaryti už poros valandų.“ Finchley Road stotis buvo atidaryta antradienį 8 val ryto".
 
Pirmadienio vakarą, „The Vue“ kino teatre, esančiame visai netoli Finchley Road gatvės, turėjo įvykti ilgai laukta naujojo Jameso Bondo fimo „Spectre“ premjera, tačiau dėl įsiplieskusio gaisro ją teko atidėti.
 
  

Žymos: Londonas, Gaisras

Komentarai

Naujausi straipsniai