Tiesa.com   |   bbc.co.uk   |   2016-01-31

Dvylikametę išprievartavęs vyras stojo prieš teismą

  
Dvylikametę išprievartavęs vyras stojo prieš teismą
© Google Street View.
Gatvė, kurioje buvo išprievartauta dvylikametė.

32-erių Apedelrazak'as Badram'as stojo prieš teismą už trečiadienį įvykdytą dvylikametės išprievartavimą. Prievartautojas taip pat teisiamas už dar du seksualinius priekabiavimus prie mažamečių ir apsimetinėjimus policijos pareigūnu.

Primename, kad sausio 27-ą dieną, 17:30 val., šiaurės Londone buvo išprievartauta dvylikametė. Mergaitė buvo išžaginta Apedelrazak'o Badram'o, apsimetusio policijos pareigūnu ir grasinusio jai peiliu.
Incidentas įvyko Sandhurst Road gatvėje, Edmontone. Vyras sustabdęs einančią mergaitę pasakė, kad ji yra įtariama apvogusi parduotuvę, todėl jis turįs ją apieškoti mikroautobuse. Grasindamas peiliu smurtautojas mokinę išprievartavo.
 
 
Policijos pareigūnų teigimu, tą pačią dieną, vos valandą prieš įvykusį išprievartavimą, dar viena 12-metė susidūrė su prievartautoju. Liudininkė pasakojo, kad prie jos priėjo nepažįstamas vyras ir paprašė eiti į jo mikroautobusą, mat mergaitė įtariama apvogusi parduotuvę, o jis esą – policijos pareigūnas. Visgi mažametė vyru nepatikėjo ir nuo jo paspruko.
  

Žymos: Policija, Išprievartavimas, nusikaltėlis

Komentarai

Naujausi straipsniai