Tiesa.com, independent.co.uk   |   2019-11-13

Dviejų vaikų nužudymo byla pasirodė dar kraupesnė - žudikai jų tėvai, be kita ko, dar ir brolis ir sesuo 

  
Dviejų vaikų nužudymo byla pasirodė dar kraupesnė - žudikai jų tėvai, be kita ko, dar ir brolis ir sesuo
© Policijos paviešintos nuotraukos

Tristanas ir jo vyresnėlis brolis Blakeas žuvo Shiregreene, Sheffielde, šių metų gegužės gale. Jų mama, 34 metų amžiaus Sarah Barrass bei Brandon Machin, kuris iki šiol buvo įvardijamas kaip nužudytų vaikų dėdė, buvo apkaltinti dvejomis žmogžudystėmis.  

Sarah Barrass taip pat buvo kaltinama tris kartus bandžiusi nužudyti du kitus vaikus.  
Policija lemtingos dienos rytą, apie 07:30 ryto vietos laiku buvo iškviesta į namą Sheffieldo Shiregreen rajone.  
 
Name buvo rasti dviejų vaikų palaikai, vaikai buvo pasmaugti.
 
Pirmą kartą vaikų motina prieš teismą stojo praėjus mėnesiui nuo tragiškos vaikų žūties. Tristanui tebuvo trylika, o Blakeui keturiolika metų. Kartu su vaikų mama teisme pasirodė ir, tuomet įvardytas berniukų dėde, Brandon Machin, taip pat kaltinamas prisidėjęs prie šaltakraujiško vaikų nužudymo.
 
Teisėjui lapkričio 12 dieną paskelbus teismo nuosprendį buvo leista paviešinti itin šiurpų iki tol ikiteisminio tyrimo medžiagoje įslaptintą, viešumoje neminėtą faktą: Brandon Machin buvo ne tik nužudytųjų berniukų dėdė, bet ir jų tėvas.
Vaikų jis susilaukė savo seserimi (vienas tėvas skirtingas, nenurodoma, kuris) Sarah Barrass. Pora kalėjime praleis ne mažiau, kaip 35 metus.

Blake Barrass, facebook
Tristanas Barrass, BBC
 
Tristanui tebuvo trylika, o Blakeui keturiolika metų. Tristanas 2017 metais pasirodė BBC laidoje Our School (Mūsų mokykla) po to, kai pasirodė mokykloje sų įspūdinga geltonos spalvos skiautere.
 
Tristanas taip pasielgė, nes vienam jo draugų buvo diagnozuotas kaulų vėžys, o geltona buvo jo mėgstamiausia spalva. Taip vaikas siekė pakelti draugo nuotaiką ir padėti surinkti pinigų jo gydymui.  
 
BBC laidoje Tristanas sakė: „mano draugas miršta dėl kaulų vėžio, aš paklausiau, ar negalėčiau nusidažyti dėl jo plaukų geltonai. Geltona - jo mėgstamiausia spalva.”  
Tristanas tada sakė, kad tokia šukuosena jį daro tokiu žmogumi, kokiu jis nori būti.  
 


Jis pridėjo: „su normaliais plaukais atrodai kaip bet kuris kitas žmogus”.  
  

Žymos: Kalėjimas, Nužudymas, vaikų nužudymas , incestas, Sarrah Barrass, Tristan Barrass, Blake Barrass

Komentarai

Naujausi straipsniai