Tiesa.com, standard.co.uk   |   2019-06-22

Du Barnet nužudyto vyro brolius taip pat nužudė gatvėje 

  
Du Barnet nužudyto vyro brolius taip pat nužudė gatvėje
© facebook nuotrauka

Davido Bello-Monerville šeimą likimas purto trečią kartą. Linda Burke-Monerville su vyru turėjo septynis vaikus. Deja, dėl Londono gatvėse siaučiančio agresyvumo, iš septynių brolių teliko keturi.

ų amžiaus buvo negyvai subadytas gatvės muštynėse anksčiau šią savaitę, prieš šešis metus į galvą nušautas buvo jo brolis Joseph Burke-Monerville, o 1994 metais Hackney rajone buvo nudurtas jo brolis, tuomet 26-erių metų amžiaus Trevor Monerville.  
David Bello-Monerville buvo nudurtas dviems gaujoms susirėmus kovoje, kurioje jie vieni kitus puolė apsiginklavę peiliais, grandinėmis bei šluotkočiais.   
 
Įvykio vieta buvo visai netoli Davido namų, iš ten atskubėjusi jo mama Linda, pasak liudininkų pasakojimų verkė: “tik ne dar vienas sūnus”.   
 
Prieš šešerius metus Davidas sėdėjo mašinoje su savo broliais, devyniolikos metų amžiaus dvyniais Joseph ir Jonathan, kai nuskambėjo trys šūviai.   
 
Josephui kulka perskrodė galvą ir vaikinas mirė ligoninėje. Policija mano, kad žmogžudys apsipažino ir netyčia nušovė ne tą žmogų.   
 
 
1994 metais Trevor Monerville gatvėje subadė penki vyrai.   
 
Nei vieno iš brolių žudikai rasti nebuvo. 
  

Žymos: Londonas, gaujos, nužudymai, užpuolimai peiliu

Komentarai

Naujausi straipsniai