Tiesa.com   |   irishtimes.com   |   2015-12-04

Demaskuota dešimtis tūkstančių prisiteisti mėginusi lietuvė

  
Demaskuota dešimtis tūkstančių prisiteisti mėginusi lietuvė
© Facebook nuotr.
Airijoje gyvenanti lietuvaitė Rita Milinovič (pirma iš dešinės) pagauta meluojant teisme.
Ši R. Milinovič iškelta byla nuo pat pradžių iki galo yra visiškas melas.

Dešimtmetį Airijoje gyvenanti lietuvaitė Rita Milinovič buvo pagauta meluojant teisme to po, kai po neva avarijos metu patirtos traumos bandė prisiteisti 60 tūkst. eurų kompensaciją.

Kaip pranešė portalas irishtimes.com, 29-erių lietuvė buvo demaskuota tuomet, kai advokatai teisme pateikė aukos gerą fizinę formą įrodančias nuotraukas, kurias savo „Facebook” paskyroje išplatino pati R. Milinovič.
Padavėja dirbanti moteris tikino, kad dėl eismo įvykyje patirtos traumos pusę metų negalėjo dirbti, tačiau advokatai rado įrodymų, kad tuo pačiu metu lietuvė intensyviai treniravosi ir dalyvavo fitneso konkursuose.
 
R. Milinovič teigė, kad siaubingą traumą patyrė praėjusių metų balandžio 5 d. tačiau netrukus po to asmeninėje „Facebook” paskyroje mergina pasidalino ne viena nuotrauka iš varžybų.
 
„Ši R. Milinovič iškelta byla nuo pat pradžių iki galo yra visiškas melas”, - skelbdamas teismo sprendimą sakė teisėjas. Remiantis advokatų pateiktais įrodymais, R. Milinovič pripažinta puikios fizinė būklės ir jai gresia kaltinimai pateikus melagingą informaciją.
 
R. Milinovič teigė dėl siaubingos traumos negalinti dirbti padavėja. Facebook nuotr. R. Milinovič teigė dėl siaubingos traumos negalinti dirbti padavėja. Facebook nuotr.
  

Žymos: Airijos lietuviai

Komentarai

Naujausi straipsniai