Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-04-15

Dėl lietuvaitės nužudymo - didžiulio mąsto tyrimas. Aiškėja naujos detalės

  
Dėl lietuvaitės nužudymo - didžiulio mąsto tyrimas. Aiškėja naujos detalės
© Tori Sokolova Facebook
Viktorijos draugai mamai pasirodė keisti.

Jungtinėje Karalystėje, Vulverhamptono Vest parke radus nužudytą paauglę pradėtas itin kruopštus tyrimas: nuspręsta uždaryti parką, kuriame įvykdytas nusikaltimas.

Policija praneša, kad nužudyta paauglė iš Lietuvos, keturiolikmetė Viktorija. Apie jos dingimą pareigūnai pranešimą gavo dar praėjusį trečiadienį. Maždaug po paros, ketvirtadienį 7 val. paauglės kūną parke rado praeivis.
Policijos teigimu, skrodimas parodė, kad keturiolikmetei sužalota galva, mirtinas smūgis suduotas buku daiktu. Dėl kraupaus įvykio atliekamas itin kruopštus tyrimas. Savaitgalį Vest parkas uždarytas, dirba teismo medicinos ekspertai. „Tai tragiškas incidentas, užjaučiame Viktorijos artimuosius ir draugus. Puikiai suprantame, kad daug žmonių nerimauja, tačiau galiu nuraminti, kad skyrėme visą komandą detektyvų, kurie atlieka tyrimą“, – – teigia Vulverhamptono vyresnysis inspektorius Harvis Khatkaras.
 
Penktadienį ryte policija sulaikė 16 ir 17 m. vaikinus, įtariamus žmogžudyste. Jie tebėra sulaikyti. Abu jie gyvena Vulverhamptone ir buvo sulaikyti namuose nepraėjus nė parai nuo nusikaltimo tyrimo pradžios.
 
Žmogžudysčių skyriaus detektyvas, vyresnysis detektyvas Edwardas Fosteris teigė, kad imtasi visų būtinų tyrimui priemonių, net teko uždaryti parką. „Radus merginos kūną, parką nedelsiant uždarė, kad galėtume atlikti jame išsamų teismo medicinos tyrimą. Mano komanda dirba visą parą, siekdama išsiaiškinti, kas įvyko ir kodėl mergina buvo nužudyta. Nemažai žmonių suteikė informacijos, kuri padėjo sulaikyti įtariamuosiu. Tačiau prašau visų, kas pastebėjo ką nors įtartino ar matė jauną merginą parke, pranešti pareigūnams“, – kreipėsi į visuomenę E. Fosteris.
 
Balandžio 12 d. pradėjus tyrimą dėl žmogžudystės, H. Khatkaras pavadino merginos mirtį tragiška. Jis pridūrė: „Tai tragiškas incidentas. <...> Regione patruliuos daugiau pareigūnų. Raginu visus, turinčius nuogąstavimų, išsakyti juos savo rajono pareigūnams“.
Be to, policija prašo papildomo laiko apklausti du paauglius, kurie įtariami moksleivės žudymu. Paaugliai sulaikyti 24 valandoms, tačiau šis terminas gali būti pratęsiamas iki 36 ar net 96 valandų tin sunkių nusikaltimų tyrimui, pavyzdžiui, žmogžudystei ištirti.
 
Kaimynai žurnalistams pasakojo, kad nužudytosios Viktorijos šeima apibūdinama, kaip rami ir draugiška su kuria nekildavo jokių problemų. Mergaitės mama nesenai kaimynams buvo pasiskundusi, kad jos dukra susidėjo ir draugauja su netinkama kompanija.
 
ŠALTINIS:delfi.lt
 
 
  

Žymos: Anglija, Nužudymas, Lietuvė, Viktorija Sokolova

Komentarai

Naujausi straipsniai